Menu
RSS
Δευτέρα, 23/04/2018
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία
Η ΕΠΣΑ ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων για το Σαββατοκύριακο.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 16/12/17 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
2. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 16/12/17 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
7. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
8. ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Φιλικών Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Νεστάνης Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
10. ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ Λεβιδίου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Λεωνιδίου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
13. ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Μελιγούς Κυριακή 17/12/17 15:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ.


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...