Menu
RSS
Πέμπτη, 14/11/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Βόλεϊ - Αρκαδία | Το αγωνιστικό πρόγραμμα για γυναίκες, κορασίδες και παγκορασίδες

Βόλεϊ - Αρκαδία | Το αγωνιστικό πρόγραμμα για γυναίκες, κορασίδες και παγκορασίδες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 – 2020

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γ ΄  ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

 

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00 

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

 18.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18.00 

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

ΠΥΡΓΟΥ

 

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 15.00

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

   

ΡΕΠΟ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00 

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

ΠΥΛΟΥ

19.00 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

   

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18.00 

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

ΠΥΡΓΟΥ

 

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

ΠΥΛΟΥ

19.00 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00 

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

   

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

ΡΕΠΟ

 

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

 18.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

 

7η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

ΠΥΡΓΟΥ

 

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

ΠΥΛΟΥ

19.00 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

ΡΕΠΟ

2ος Γύρος

 

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

 

8η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

ΠΥΡΓΟΥ

 

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

ΠΥΛΟΥ

19.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

9η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00 

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

ΠΥΛΟΥ

 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18.00 

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

ΠΥΡΓΟΥ

 

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

11η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00 

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

ΠΥΛΟΥ

 19.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

   

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18.00 

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

ΠΥΡΓΟΥ

 

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

13η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

ΠΥΛΟΥ

19.00 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 16.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

   

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18.00 

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 – 2020

 

 

 

Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος

 ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

   

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.15 

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

ΝΕΜΕΑΣ

15.00 

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.00 

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

ΑΡΓΟΥΣ

17.00 

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

   

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

ΝΕΜΕΑΣ

 15.00

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

ΑΡΓΟΥΣ

 17.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.30 

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

   

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

-

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11.00 

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

             

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11.00 

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

7η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

   

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

ΝΕΜΕΑΣ

15.00 

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

13.00 

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

8η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

28/2/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

ΑΡΓΟΥΣ

15.00 

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.30 

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

   

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30 

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

ΝΕΜΕΑΣ

12.00 

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

10η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 15.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

ΑΡΓΟΥΣ

 15.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

 

-----------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 – 2020

 

Ε ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

1ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

13.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

ΝΕΑ ΚΙΟΣ

 

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

   

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

23/12/2019

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΔΕΥΤΕΡΑ

23/12/2019

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

----

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΔΕΥΤΕΡΑ

23/12/2019

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

23/12/2019

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

13.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

ΝΕΑ ΚΙΟΣ

 

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

14.00

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

   

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

ΑΡΓΟΥΣ

13.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

14.00

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

ΝΕΑ ΚΙΟΣ

 

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

   

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.30

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

7η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.30

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

14.00

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

   

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

ΡΕΠΟ

2ος Γύρος

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

8η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

14.00

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

9η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/4/2020

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/4/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.15

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/4/2020

ΝΕΑ ΚΙΟΣ

 

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/4/2020

   

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

24/4/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/4/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12.30

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

24/4/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

15.00

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

24/4/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

11η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

ΝΕΑ ΚΙΟΣ

 

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/4/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.15 

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

14.00 

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

   

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/5/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/5/2020

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/5/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/5/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

13η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/5/2020

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.30

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/5/2020

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ

14.00

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

-

Σ.Φ.Π.ΙΡΙΣ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/5/2020

ΝΕΑ ΚΙΟΣ

 

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/5/2020

   

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

-

ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/5/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/5/2020

ΑΡΓΟΥΣ

19.00

Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)

-

Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/5/2020

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

13.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)

-

Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/5/2020

   

ΡΕΠΟ

-

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

 

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...