Menu
RSS
Σάββατο, 14/12/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

Λεβιδίου

Σάββατο

14/12/19

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

2.

ΠΑΟΚ - ΤΕΓΕΑ

Φιλικών

Σάββατο

14/12/19

15:00

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

3.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Αστρους

Σάββατο

14/12/19

17:30

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

 

4.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ

Φιλικών

Κυριακή

15/12/19

15:00

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)

 

5.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

Τυρού

Κυριακή

15/12/19

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

 

6.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ

Λεωνιδίου

Κυριακή

15/12/19

15:00

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ

Μελιγούς

Κυριακή

15/12/19

11:00

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.

 

8.

ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

Φιλικών

Κυριακή

15/12/19

11:00

ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΚΕΚΟΥ Ε., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)

 

9.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Αστρους

Κυριακή

15/12/19

15:00

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., SHEHU B., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

10.

ΚΑΝΔΗΛΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ

Λεβιδίου

Κυριακή

15/12/19

15:00

   

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(8η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΑΕΚ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Φιλικών

Σάββατο

14/12/19

09:30

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

12.

ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

Φιλικών

Σάββατο

14/12/19

12:00

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(8η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

13.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Αστρους

Σάββατο

14/12/19

11:00

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

 

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...