Menu
RSS
Πέμπτη, 12/12/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Η Επιτροπή Διαβούλευσης στον Δήμο Τρίπολης - Όλα τα ονόματα!

Η Επιτροπή Διαβούλευσης στον Δήμο Τρίπολης - Όλα τα ονόματα!

Με απόφασή του, το Δημοτικό Συμβούλιο Τρίπολης συγκρότησε τη Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης η οποία αποτελείται από 37 μέλη στα οποία συμπεριλαμβάνεται και η Πρόεδρος.

Το "Καλημέρα Αρκαδία" παρουσιάζει όλα τα ονόματα.

1. Σύνδέσμος Εργοληπτών Δημοσίων 'Εργων Νομού Αρκαδίας με εκπρόσωπό του τον κ. Μπουλουγούρη Ευάγγελο και αναπληρωτή τον κ. Βινατσέλα Κωνσταντίνο

2. Ε.ΑΣ ΣΕΓΑΣ με εκπρόσωπό του τον κ. Βινατσέλα Κωνσταντίνο και αναπληρωτή τον κ. Θεοδωρόπουλος Α.

3. Ε.Ε.Τ.Ε.Μ (Επαγγελματική - Επιστημονική 'Ενωση Τεχνολογικής Εκπαίδευσης Μηχανικών) με εκπρόσωπό του τον κ. Μαθιόπουλο Κωνσταντίνο και αναπληρωματικό μέλος του τον κ. Αγγελόπουλο Κωνσταντίνο

4. Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός με εκπρόσωπό του την κ. Ψυχογιού Βασιλική και αναπληρώτρια την κ. Παπαδοπούλου Μαρία.

5. Χοροτεχνία- Κέντρο Χορού με εκπρόσωπό του τον κ. Λουκά Δημήτρη και αναπληρώτρια την κ. Λουκά Γεωργία.

6. Εμποροβιομηχανικός Σύλλογος Τρίπολης «ο Ερμής» με εκπρόσωπό τον τον κ. Καταιαβό Αθανάσιο ωσι αναπληρωτή τον ω. Καλόθιο Ιωάννη.

7. ΓΕΩΤ.Ε.Ε (Γεωτεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας Παράρτημα Πελοποννήσου και Δυτικής Στερεάς Ελλάδας) με εκπρόσωπό του τον κ. Καρλή Κωνσταντίνο.

8. ΣΑ.Ο.Ο (Σύλλογος Αρκάδων Ορειβατών Οικολόγων) με εκπρόσωπό τον τον κ. Μπουζέτο Αθανάσιο και αναπληρωτή τον κ. Νικόλαο Δεδε.

9. Επιμελητήριο Αρκαδίας με εκπρόσωπό του τον κ. Κατσικερό Παρασκευά και αναπληρωτή τον κ. Μαντά Παναγιώτη.

10. ΣΕΒΙΠΕΤ (Σύνδεσμος Επιχειρήσεων Βιομηχανικής Περιοχής Τρίπολης) με εκπρόσωπό τον τον κ. Δημητρόπουλο Γεώργιο και αναπληρωτή τον κ. Τάτση Νικόλαο.

11. Γ.ΣΑ. (Γυμναστικός Σύλλογος Αρκαδίας) με εκπρόσωπό την κ. Μπόρα Ανδρομάχη και αναπληρωτή τον κ. Βινατσέλα Κωνσταντίνο.

12. ΑΕΚ Τρίπολης με εκπρόσωπο τον κ. Βαλασόπουλο Παναγιώτη και αναπληρωτή τον κ. Καγιάννη Εμμανουήλ

13. Αθλητική Ένωση Βλαχέρνας με εκπρόσωπό τον κ. Καρούντζο Αθανάσιο και αναπληρωτή τον κ. Παπαδάκος Γεώργιος.

14. Ελληνικός Ορειβατικός Σύλλογος Τρίπολης με εκπρόσωπο τον τον κ. Γκουτζιούλη Στέφανο με αναπληρωτή τον κ. Κακαρίκο Αθανάσιο.

15. Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού Τοπικό Τμήμα Τρίπολης με εκπρόσωπο την κ. Γιαννακοπούλου Ελένη και αναπληρώτρια την κ. Τσιώλη Μαρία.

16. Καλλιτεχνικά Χορευτικό Συγκρότημα Αρκαδιανή» με εκπρόσωπό την κ. Τσιαμούλου Δήμητρα.

17. Λύκειο Ελληνίδων Τριπόλεως με εκπρόσωπο την κ. Καπόγιαννη Μαρία και αναπληρώτρια την κ. Καπόγιαννη Ιωάννα.

18. Σύλλογος Ατόμων με Αναπηρία (ΑΜΕΑ) με εκπρόσωπό του τον κ. Μιχαλόπουλο Σταύρο και αναπληρωτή τον κ. Προκόπο Δημήτριο.

19. Σύλλογος Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Αρκαδίας με εκπρόσωπο τον κ. Μαρίνη Αγησίλαο και αναπληρωτή τον κ. Γκουτζιούλη Στέφανο.

20. Οικονομικά Επιμελητήριο Ελλάδας με εκπρόσωπο τον κ. Τσιαμούλο Νικόλαο και αναπληρωτή τον κ. Ζάβο Δημήτριο.

21. 'Ένωση Ενεργών Πολιτών Νομού Αρκαδίας με εκπρόσωπο τον κ. Μουτσιο Γεώργιο και αναπληρωτή τον κ. Τσαγκλή Βασίλειο.

22. Φιλοτεχνικός Σύλλογος Λεβιδίου με εκπρόσωπο την κ. Αναγνωστοπούλου Μαρία και αναπληρωτή τον κ. Γιόκαρη Νικόλαο.

23. Ομοσπονδία Επαγγελματιών και Βιοτεχνών Αρκαδίας με εκπρόσωπο τον κ. Σκουντριάνο Νικόλαο και αναπληρωτή τον κ Θεοδωρόπουλο Παναγιώτη.

24. 'Ένωση Ξενοδοχείων Αρκαδίας με εκπρόσωπο τον κ. Αλέξανδρο Ροινιώτη και αναπληρωτή τον κ. Μαρινάκο Κωνσταντίνο.

25. Τουριστικός Οργανισμός Πελοποννήσου με εκπρόσωπο τον κ. Μαρινάκο Κωνσταντίνο και αναπληρωτή τον κ. Δαμόπουλο Ααημάκη.

26. Ένωση Βιοκαλλιεργητων Αρκαδίας με εκπρόσωπο τον κ. Παπαδόπουλο Ιωάννη και αναπληρωτή την κ. Μπόρα Ανδρομάχη.

27. Ανεξάρτητος Αγροτικός Σύλλογος Μαντινείας> με εκπρόσωπό του τον κ Τσάμη Χρήστο και αναπληρωτή τον κ. Κωστόπουλο Νικόλαο.

28. Σύλλογος Πολιτών Λαϊκών Αγορών με εκπρόσωπο τον κ. ΤζιούμηΘεόδωρο και αναπληρωτή τον κ. Τσάμη Χρήστο.

29. Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας Περιφερειακό τμήμα Πελοποννήσου με εκπρόσωπό του τον κ. Χρονόπουλο Χαράλαμπο και αναπληρωτή τον κ. Πασπάτη Αλέξανδρο.

30. Φιλοτεχνικός Όμιλος Τρίπολης Ρε εκπρόσωπό του την κ. Μεντή Εύη κα αναπληρωτή τον κ. Πιτερό Παναγιώτη.

31. Σύλλογος Διπλωματούχων Μηχανικών Ελευθέρων Επαγγελματιών Ν. Αρκαδίας με εκπρόσωπό του τον κ. Κοτσιώνη Ιωάννη και αναπληρωτή τον κ. Αποστολόπουλο Παναγιώτη.

32. Ιατρικός Σύλλογος Αρκαδίας με εκπρόσωπό του τον κ. Καρλή Δημήτριο και αναπληρωτή τον κ. Σαμαρτζη Γεώργιο.

33. Οδοντιατρικός Σύλλογος Αρκαδίας με εκπρόσωπό του τον κ. Γιαλαμά Παναγιώτη και αναπληρωτή την κ. Ααγούδη Αργυρώ.

34. Χορευτικός Όμιλος Τρίπολης με εκπρόσωπο του την χ. Παπαδοπούλού Ελένη με αναπλήρωτή της τον κ. Καπόγιαννη Φίλιππο

35. Εξωραϊστικός και Πολιπστικός Σύλλογος Φιλικών «Η ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΗ ΕΝΩΣΗ» με εκπρόσωπό του την κ. Ρουμελιώτη Σταυρούλα με αναπληρωτή της τον κ. Καλοφωλιά Παναγιώτη

36. Σύλλογος Δρομέων Υγείας Τρίπολης Τμήμα Μπάσκετ με εκπρόσωπό του τον κ. Μπαλή Ηλία με αναπληρωτή του τον κ. Μαρκόπουλο Γεώργιο

37. Φαρμακευτικός Σύλλογος Τρίπολης με εκπρόσωπό της την κ. Φράγκου Βασιλική με αναπληρώτρια της την κ. Αποστολοπούλου Χριστίνα

Επιπλέον συμμετέχουν 12 μέλη Δημότες, οι οποίοι είναι εγγεγραμμένοι στούς εκλογικούς καταλόγους, και οι οποίοι κατόπιν κλήρωσης η οποία διεξήχθη κατά τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου είναι οι ακόλουθοι:

1. Χαλκιάς Ηλία

2. Συρεγγέλας Ανδρέας

3. Μιτζήθρας Αγαμέμνων

4. Αντωνοπούλου Μαίρη

5. Κωταιόπουλος Ιωάννης

6. Ρεκουνιώτη Μαίρη

7. Παπαγιαννόπουλος Παρασκευάς

8. Εικοσιδέκα Μαρία

9. Μαρούδας Φώτης

10. Στρέμπα Φωτεινή

11. Θεοδωρακόπουλος Γεώργιος

12. Ψυχογυιός Παναγιώτης

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...