Menu
RSS
Κυριακή, 19/11/2017
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel

Εκλογές στο Επιμελητήριο | Ο πίνακας των υποψηφίων στην Αρκαδία (ονόματα)

Εκλογές στο Επιμελητήριο | Ο πίνακας των υποψηφίων στην Αρκαδία (ονόματα)

Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Αρκαδίας στις 13 Νοεμβρίου 2017 ημέρα Δευτέρα ανακήρυξε τους Υποψηφίους που υπέβαλλαν κανονικά Αίτηση και έχουν τα Νόμιμα Προσόντα. Επί του Καταλόγου των Υποψηφίων μπορούν να υποβληθούν ενστάσεις εντός τριών (3) εργάσιμων ημερών από την ανακοίνωση της Ανακήρυξης, δηλαδή στις 15, 16 και 17 Νοεμβρίου 2017. Στις 21 Νοεμβρίου 2017, ημέρα Τρίτη, η Εκλογική Επιτροπή θα εκδικάσει τις ενστάσεις και θα συντάξει τον οριστικό Κατάλογο Υποψηφίων.

Ακολουθεί ο Πίνακας Υποψηφίων για τις Εκλογές Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Αρκαδίας στις 8, 9, 10 και 11 Δεκεμβρίου 2017:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΙΣ 8, 9, 10 & 11 ∆ΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20171ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΟΙΧΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ»
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΜΗΜΑ: ΕΜΠΟΡΙΟΥ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΚΟΛΟΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΣΙΑΝΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
10 ΤΡΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11 ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  
ΤΜΗΜΑ: ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΑΡΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΜΗΛΙΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΠΕΛΔΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΣΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΤΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ
11 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12 ΧΑΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ
 
ΤΜΗΜΑ: ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1 ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΜΗΜΑ: ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΚΑΡΝΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
7 ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΜΕΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 ΠΙΤΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11 ΡΑΔΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΣΥΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΙΑΜΑΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...