Menu
RSS
Τετάρτη, 29/01/2020
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Εκλογές ΝΔ στην Αρκαδία | Τα αποτελέσματα - Ποιοι εκλέγονται!

Εκλογές ΝΔ στην Αρκαδία | Τα αποτελέσματα - Ποιοι εκλέγονται!
Την Κυριακή, 13 Μαΐου 2018 διεξήχθησαν στην Αρκαδία οι Εσωκομματικές Εκλογές της Νέας Δημοκρατίας για την ανάδειξη Υποψηφίων Προέδρων και Μελών ΝΟ.Δ.Ε., Προέδρων και Μελών ΔΗΜ.Τ.Ε. και Συνέδρων για τα δυο προσεχή Τακτικά Συνέδρια.
Ενδιαφέρον υπήρχε ουσιαστικά μόνο για την εκλογή των συνέδρων, αφού τόσο στη ΝΌΔΕ όσο και στις Δημοτικές Οργανώσεις του κόμματος, ήταν εκ των προτέρων γνωστό ότι εκλέγονται όλοι.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΣΤΡΟΠΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Πρόεδρος

ΚΑΤΣΙΠΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του Γεωργίου

Μέλη (με σειρά ψήφων)

ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου

ΜΑΥΡΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου

ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Γεωργίου

ΚΟΥΝΑ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Λυμπέρη

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτου

ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σεραφείμ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Πρόεδρος

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου

Μέλη (αλφαβητική σειρά)

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη

ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΚΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου

ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Επαμεινώνδα

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου

ΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ

Πρόεδρος

ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

Μέλη (αλφαβητική σειρά)

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΛΕΩΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία

ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αναστασίου

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ

Πρόεδρος

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαραλάμπου

Μέλη (αλφαβητική σειρά)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννου

ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

ΣΤΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Πρόεδρος

ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

Μέλη (αλφαβητική σειρά)

ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αλεξάνδρου

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γαλάνη

ΞΕΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Νικολάου

ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννου

ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννου

ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ

Πρόεδρος

ΣΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

Μέλη (αλφαβητική σειρά)

ΔΑΒΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Νικολάου

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΝΤΟΥΖΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΝΤΟΥΖΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ του Διαμαντή

ΦΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου

 

Σύνεδροι

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ (με σειρά ψήφων)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΜΠΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

ΚΑΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

ΜΑΥΡΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου

ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου

 

ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΟΡΜΠΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΟΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του Χαριλάου

ΤΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου

ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου

 

2 σχόλια

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...