Δήμος Νότιας Κυνουρίας | Ειδική συνεργάτιδα του Δολιανίτη η Αγγελική Κωστοπούλου
![Δήμος Νότιας Κυνουρίας | Ειδική συνεργάτιδα του Δολιανίτη η Αγγελική Κωστοπούλου](/media/k2/items/cache/076a305f8b78f19b0eebda10d65ab6de_L.jpg)
H Κωστοπούλου Αγγελική του Δημητρίου, Πτυχιούχοw Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης προσλήφθηκε ως Ειδική Συνεργάτιδα του Δημάρχου Νότιας Κυνουρίας, κ. Μανώλη Δολιανίτη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου η διάρκεια της οποίας δεν μπορεί να υπερβεί τη θητεία της παρούσας δημοτικής περιόδου.
Κύριο έργο της θα είναι να παρέχει συμβουλές και να διατυπώνει εξειδικευμένες απόψεις προφορικά ή γραπτά για την επικουρία του έργου του Δημάρχου σε θέματα του τομέα Οργάνωσης και Διοίκησης του Δήμου καθώς και του τομέα Οικονομικής ανάπτυξης.
Για την πρόσληψη θα υπογραφεί ειδική σύμβαση από την οποία θα συναφθεί η εργασιακή σχέση και θα αρχίσει η υποχρέωση για παροχή υπηρεσιών.
Η Ειδική Συνεργάτιδα υπόκειται στην ιεραρχική εξάρτηση του Δημάρχου, χωρίς να έχει αποφασιστικές αρμοδιότητες οποιασδήποτε μορφής και δεν περιλαμβάνεται στην οργανωτική και βαθμολογική κλίμακα.
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!