Menu
RSS
Πέμπτη, 20/06/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Δημοτική Κοινότητα Τρίπολης | Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι ανά συνδυασμό (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Δημοτική Κοινότητα Τρίπολης | Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι ανά συνδυασμό (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Τους υποψηφίους συμβούλους για τη Δημοτική Κοινότητα Τρίπολης, ανά συνδυασμό, παραθέτει το "Καλημέρα Αρκαδία" σε μία ανάρτηση.

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (ΚΚΕ - Επικεφαλής Βαγγέλης Γούργαρης)

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΚΡΟΠΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΛΠΙΔΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΩΗ
  3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ -ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΚΑΚΛΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΑΡΒΕΛΑ -ΑΡΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
  6. ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  9. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

-------------------------------------------------------------------------------------------

ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΟΥΣΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ (Επικεφαλής Δημήτρης Παυλής)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. Αρέστη Γεωργία του Σπύρου
  2. Ζιούλης Βαγγέλης του Πέτρου
  3. Κοκκώνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  4. Μαρκόπουλος Σταύρος του Σπυρίδωνος
  5. Μπαρούφη Γεωργία του Αριστείδη
  6. Μποβέρος Δημήτριος του Ευάγγελου
  7. Παπαβασιλείου Χρήστος του Αγγελή
  8. Συγγελάκης Νικόλαος του Παύλου
  9. Τσαγκλής Βασίλειος του Ευαγγέλου
  10. Τσιάμπα Γεωργία του Νικολάου
  11. Τσιόπελα Φώτω του Γεωργίου

-------------------------------------------------------------------------------------------

ΝΕΑ ΤΡΙΠΟΛΗ (Επικεφαλής Γιάννης Σμυρνιώτης)

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  1. ΒΛΑΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 
  3. ΖΕΡΙΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
  6. ΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΙΡΕΝΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ
  12. ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

-------------------------------------------------------------------------------------------

ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΥΡΙΟ (Επικεφαλής Κώστας Τζιούμης)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

  1. Γαλαύτης Απόστολος του Μενελάου
  2. Δεληγιάννη Αικατερίνη του Ιωάννη
  3. Καρζής Χρήστος του Γεωργίου
  4. Μπρίτσας Γεώργιος του Χρίστου
  5. Νικολοπούλου Φωτεινή (Φώφη) του Δημητρίου
  6. Ντελέζου Ρόκα Φιλομήλα του Αποστόλη
  7. Ντόπη Γεωργία του Παναγιώτη
  8. Ξηρογιάννη Βασιλική του Πάνου
  9. Πετσέλης Ιωάννης του Ανδρέα
  10. Ρέκκας Χαράλαμπος του Γεωργίου
  11. Σίδερης Δημήτριος (Κανάντιαν) του Ιορδάνη
  12. Τσιμπουξής Ιωάννης του Δημητρίου
  13. Χατζόπουλος Χρήστος του Δημητρίου

-------------------------------------------------------------------------------------------

ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Επικεφλαής Νίκος Τσιαμούλος)

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

  1. CIMUCA CLAYDIA – RAMONA του VASILE, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  2. ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  4. ΔΑΓΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  5. ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  6. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΑΚΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  7. ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  8. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  9. ΜΠΑΛΑΜΠΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  10. ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  11. ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  12. ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  13. ΣΟΥΝΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  14. ΤΡΑΧΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  15. ΤΣΑΚΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  16. ΤΣΙΟΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  17. ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

* Οι συνδυασμοί Κατσαφάνα και Βόσνου δεν έχουν ανακοινώσει υποψηφίους για τη Δημοτική Κοινότητα.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...