Εξιχνιάστηκαν τρεις κλοπές στην Τρίπολη - Στις συλλήψεις και ανήλικος
![Εξιχνιάστηκαν τρεις κλοπές στην Τρίπολη - Στις συλλήψεις και ανήλικος](/media/k2/items/cache/e8bbba01afa8b79015790b37a2cbb1ca_L.jpg)
Εξιχνιάστηκαν, ύστερα από αστυνομική έρευνα του Τμήματος Ασφάλειας Τρίπολης, -3- περιπτώσεις κλοπών και -1- περίπτωση απόπειρας κλοπής, σε οικίες και σε γραφείο, που έγιναν κατά το χρονικό διάστημα από 2.12.2023 έως και 4.1.2024 στην
Τρίπολη.
Για τις υποθέσεις αυτές, σχηματίσθηκε δικογραφία σε βάρος 4 ατόμων, ηλικίας 19 έως 29 ετών, αντίστοιχα και -1- ανήλικου, για κλοπή.