Menu
RSS
Πέμπτη, 29/02/2024
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας

Τοπικό ποδόσφαιρο | Tα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία!

Τοπικό ποδόσφαιρο | Tα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία!
Μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου της Αρκαδίας.
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Τεγέας Σάββατο 02/12/23 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
2. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ Λεβιδίου Κυριακή 03/12/23 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
0-7
3. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ Αστρους Κυριακή 03/12/23 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
4. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 03/12/23 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-4
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚ Μελιγούς Σάββατο 02/12/23 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ. 6-0
6. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Κυριακή 03/12/23 11:00 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΤΕΡΑΣ Π. 3-0
7. ΑΡΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τεγέας Κυριακή 03/12/23 15:00 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Σ. 2-0
ΠΑΙΔΙΚΟ
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ Τεγέας Σάββατο 02/12/23 11:00 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ. 2-0
9. ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ Μελιγούς Σάββατο 02/12/23 11:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ. 1-8
10. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ Αστρους Σάββατο 02/12/23 11:00 ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
11. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών Σάββατο 02/12/23 12:00 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Δ. 0-0
Γ΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους Σάββατο 02/12/23 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
13. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών Κυριακή 03/12/23 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
4-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α ΕΠΣΑ

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 19 7 6 1 0 24 8
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 19 8 6 1 1 20 11
3. ΜΕΛΙΓΟΥ 19 8 6 1 1 26 12
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 15 7 4 3 0 16 7
5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12 8 3 3 2 11 9
6. ΗΡΑΚΛΗΣ 11 8 3 2 3 15 14
7. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 10 7 3 1 3 14 9
8. ΑΕΚ 8 8 2 2 4 17 14
9. ΤΕΓΕΑ 8 8 2 2 4 9 15
10. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 6 7 2 0 5 7 18
11. ΒΡΑΣΙΕΣ 3 8 1 0 7 7 24
12. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 0 8 0 0 8 6 31

Β ΕΠΣΑ

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ 12 4 4 0 0 11 0
2. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 10 5 3 1 1 11 4
3. ΑΠΟΛΛΩΝ 9 4 3 0 1 11 4
4. ΑΡΗΣ 9 4 3 0 1 13 4
5. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 7 4 2 1 1 13 6
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 4 4 1 1 2 4 4
7. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 3 3 1 0 2 4 7
8. ΝΕΣΤΑΝΗ 3 2 1 0 1 5 5
9. ΕΛΠΙΔΑ 1 5 0 1 4 4 18
10. ΑΕΚ 0 5 0 0 5 2 26

ΠΑΙΔΙΚΟ

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΣΤΕΡΑΣ 15 5 5 0 0 28 4
2. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 7 5 2 1 2 9 9
3. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 7 4 2 1 1 7 4
4. ΑΕΚ 6 4 2 0 2 7 12
5. ΕΛΠΙΔΑ 6 4 2 0 2 7 8
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 4 4 1 1 2 6 8
7. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 4 5 1 1 3 6 9
8. ΜΕΛΙΓΟΥ 0 3 0 0 3 2 18

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...