Έργα στο κολυμβητήριο Τρίπολης | "Ημερομηνία πότε θα μπούμε να κολυμπήσουμε δεν μπορώ να σας πω" λέει ο Αντιδήμαρχος Κανελλόπουλος
![Έργα στο κολυμβητήριο Τρίπολης | "Ημερομηνία πότε θα μπούμε να κολυμπήσουμε δεν μπορώ να σας πω" λέει ο Αντιδήμαρχος Κανελλόπουλος](/media/k2/items/cache/831878384c8f9807c8c594c9a738d7a1_L.jpg)
Εκτός ημερήσιας διάταξης, ο δημοτικός σύμβουλος Γιάννης Κατσίρης ρώτησε για τα έργα στο κολυμβητήριο. Ο Αντιδήμαρχος Κανελλόπουλος είπε ότι το κτίριο θα έχει κλείσει σε 2,5-3 μήνες και θα απομένει η τοποθέτηση θέρμανσης και κλιματιστικών μονάδων.
«Πότε θα λειτουργήσει το κολυμβητήριο;» ρώτησε αμέσως μετά ο κ. Κατσίρης. "Ημερομηνία πότε θα μπούμε να κολυμπήσουμε δεν μπορώ να σας πω", είπε ο κ. Κανελλόπουλος και η συζήτηση έκλεισε εκεί.
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
5 σχόλια
-
ΤΖΙΟΥΜΗΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΣΕΠΤ 2023, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΜΑΙΟ 2024, ΛΑΓΟΣ ΓΙΑ ΣΕΠΤ 2024, ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ Ο ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ. ΤΑ συμπερασματα δικα σας αγαπητοι.
-
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ 54% ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ . ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΑΛΛΑ ΨΗΦΙΣΜΕΝΟΙ ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΑΛΛΟΝ, ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ.
-
Ποτέ ποτέ ποτέ....
-
Ρε αθεόφοβε Δήμαρχε που δεν κάνεις για τίποτα δεν έλεγες προεκλογικά ότι 30 Νοεμβρίου 2023 θα έχει τελειώσει το έργο του κολυμβητηρίου? Ψεύτες και ανίκανοι
-
Με αυτήν την δημοτική αρχή δεν θα κολυμπήσουμε ποτέ ξανά στο κολυμβητήριο. Συνεχώς αλλάζουν ημερομηνίες συνεχώς παίρνουν παρατάσεις και το κολυμβητήριο παραμένει κλειστό τέσσερα χρόνια.