Menu
RSS
Σάββατο, 23/03/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αρκαδίας ανακοίνωσε τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ (5η αγωνιστική)
1. ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών Σάββατο 23/03/19 11:00 ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΚΟΥ Ε.
2. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 23/03/19 13:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΕΤΡΑΚΟΣ Β.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ (5η αγωνιστική)
3. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου Σάββατο 23/03/19 11:00 3-0 α.α.
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αστρους Σάββατο 23/03/19 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20η αγωνιστική)
5. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 00:00 3-0 α.α.
6. ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών Σάββατο 23/03/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Μελιγούς Σάββατο 23/03/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
9. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αστρους Κυριακή 24/03/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
10. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τυρού Κυριακή 24/03/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17η αγωνιστική)
11. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σάββατο 23/03/19 00:00 0-3 α.α.
12. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Κανδήλας Σάββατο 23/03/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
13. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου Σάββατο 23/03/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., SHEHU B.
14. ΚΟΡΥΘΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ Φιλικών Κυριακή 24/03/19 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ Μελιγούς Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...