Αναβλήθηκε το πανηγύρι στα Κάτω Βέρβενα
![Αναβλήθηκε το πανηγύρι στα Κάτω Βέρβενα](/media/k2/items/cache/8bd07da7dcf8f942b51d94b84879b3bb_L.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κάτω Βερβένων “Η Ομόνοια” σας ενημερώνει οτι η εορταστική εκδήλωση που είχε προγραμματιστεί για τις 4 Ιουνίου 2023 μεταφέρεται λόγω εκτάκτων συνθηκών που προέκυψαν στο Σύλλογό μας. Σύντομα θα ενημερωθείτε για τη νέα ημερομηνία. Σας ευχαριστούμε πολύ για την αγάπη σας και το ενδιαφέρον σας.
2 σχόλια
-
21.20 Τι γράφεις εκεί βρέ πίθηκε; Μεθύστακα την άλλη φορά που θες να γράψεις σχόλιο κοίτα να είσαι ξεμέθυστος
-
Πω Πω Καικο που παθαμεν ΧΧΧΧΧωωωωωρρριιιιααανοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ακυρωθει το πανεγυρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ωωωωωωω ιιιι μεεεεεεεεεε