Άδωνις: «Πρωταγωνιστής ο Βλάσης για τις επενδύσεις στην Τρίπολη» - Δέμος: «Ο Βλάσης μας έφερε με το αμάξι του για να βρούμε εκτάσεις στη ΒΙΠΕ»!
![Άδωνις: «Πρωταγωνιστής ο Βλάσης για τις επενδύσεις στην Τρίπολη» - Δέμος: «Ο Βλάσης μας έφερε με το αμάξι του για να βρούμε εκτάσεις στη ΒΙΠΕ»!](/media/k2/items/cache/33114440a04f5829ff8a211825f15846_L.jpg)
Με τα πιο θερμά λόγια μίλησαν για τον Κώστα Βλάση ο Υπουργός Υγείας Άδωνις Γεωργιάδης, αλλά και ο Αντιπρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Φαρμακοβιομηχανίας κ. Δημήτρης Δέμος, κατά τη διάρκεια εκδήλωσης της ΠΕΦ στην Τρίπολη
«Ήταν εκείνος που μας έφερε με το δικό του αμάξι για να μας δείξει τα οικόπεδα για να κάνουμε τις επενδύσεις μας στην Τρίπολη» είπε χαρακτηριστικά ο κ. Δέμος.
Ο Υπουργός Υγείας χαρακτήρισε πρωταγωνιστή τον Κώστα Βλάση για τις επενδύσεις στην Τρίπολη, παραδεχόμενος ότι τον είχε επισκεφθεί στο Υπουργείο και τον είχε πιέσει να προχωρήσουν επενδύσεις στον τόπο μας.
(Η φωτογραφία είναι από την Δημοτική Ραδιοφωνία Τρίπολης)
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
4 σχόλια
-
Ρε γίδια ξέρετε τι γλυτώνουν οι φάρμακο βιομηχανίες σε χρήμα από αυτή την ιστορία? Μας λυπήθηκα ξαφνικά και είπαν να επενδύσουν στο Αρκαδισταν. Και ο ένας γελοίος ( Άδωνις) γλύφει τον άλλο γελοίο (Βλάση)
-
ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ ΞΙΔΙ ΕΧΕΙ ΝΤΟΠΟΙΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΠΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΞΙΖΕΤΑΙ
-
Ναι ναι μας λυπήθηκαν οι φαρμακοβιομηχανοι και ήρθαν στην Τρίπολη από την καλή τους την καρδιά και χάρης τον Βλάση, το είπε κι ο Άδωνης. Τι ζούμε ρε φίλε! Τι οχετός είναι αυτά που ζούμε!!!
-
ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΙΣΤΑ
ΔΟΞΑΣΤΕ ΤΟΝ ΒΛΑΣΗ
ΥΜΝΗΣΤΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ
ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΟΙΤΑΤΕ ΟΛΟΙ