Πρόεδρος της Ένωσης Δημοτικών Ραδιοτηλεοπτικών ΜΜΕ Ελλάδας ο Τριαντάφυλλος Σωτηρόπουλος
![Πρόεδρος της Ένωσης Δημοτικών Ραδιοτηλεοπτικών ΜΜΕ Ελλάδας ο Τριαντάφυλλος Σωτηρόπουλος](/media/k2/items/cache/c0e009c5cd437c49c2cc66ce50e37210_L.jpg)
Η Γενική Συνέλευση της Ένωσης Δημοτικών Ραδιοτηλεοπτικών ΜΜΕ Ελλάδας ανέδειξε Πρόεδρο του νέου ΔΣ για τα επόμενα τέσσερα χρόνια τον Τριαντάφυλλο Σωτηρόπουλο από την Τρίπολη.
Ο ίδιος έγραψε: "Μεγάλη η τιμή και μεγαλύτερη η ευθύνη. Αυτή η εκλογή αντανακλά στη φιλότιμη και αξιόλογη προσπάθεια των εργαζομενων και της Διοίκησης του Δημοτικού Ραδιοφώνου Τρίπολης. Ευχαριστώ θερμά όλους αυτούς που με στήριξαν και με εμπιστεύτηκαν. Συγχαρητήρια στους εκπροσώπους και των υπολοίπων Δημοτικών ΜΜΕ που μπήκαν στη νέα Διοίκηση της Πανελλήνιας Ένωσης ( Αθήνα, Γιάννενα, Ηράκλειο, Αλεξανδρούπολη, Θεσσαλονίκη και Πειραιάς ). Συνεχίζουμε ενωμένοι."
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
3 σχόλια
-
Μπράβο σε όλη την ομάδα του Δημοτικού Ραδιοφώνου της Τρίπολης. Συνεχίστε έτσι και αφήστε όλους τους κακοπροαίρετους ανώνυμος σχολιαστές στη μιζέρια τους. Μπράβο στην Τρίπολη.
-
Γιατί ρε φίλε (21:13) σου πηρε τη θέση και κανείς έτσι;
-
Τι λε ρε παιδί μου! Αλήθεια; Μη μου πεις