Menu
RSS
Παρασκευή, 18/09/2020
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Αυτή είναι η τελική απόφαση ανακήρυξης για τις δημοτικές εκλογές στη Μεγαλόπολη (ΟΝΟΜΑΤΑ)!

Αυτή είναι η τελική απόφαση ανακήρυξης για τις δημοτικές εκλογές στη Μεγαλόπολη (ΟΝΟΜΑΤΑ)!
Δήμαρχος του Δήμου Μεγαλόπολης εκλέγεται ο υποψήφιος Δήμαρχος του επιτυχόντος συνδυασμού «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ », Διονύσιος Παπαδόπουλος, όπωε αναφέρει η απόφαση ανακήρυξης από το Πρωτοδικείο.

1.  Στην Εκλογική Περιφέρεια της Δημοτικής Ενότητας Γόρτυνος, ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» λαμβάνει 1 έδρα και ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» επίσης 1 έδρα. Κατά συνέπεια εκλέγονται ως Δημοτικοί Σύμβουλοι:Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ».

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

1.                 ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 401 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.                 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ με 331 σταυρούς.

2.                 ΤΟΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 164 σταυρούς. 3.                 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 120 σταυρούς

Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ 1.                 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 342 σταυρούς.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.                 ΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 341 σταυρούς

2.                 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 295 σταυρούς

3.                 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 82 σταυρούς

2.                Στην Εκλογική Περιφέρεια της Δημοτικής Ενότητας Μεγαλόπολης , ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» λαμβάνει 11 έδρες, ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» λαμβάνει 4 έδρες, ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» λαμβάνει 2 έδρες και ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » λαμβάνει 1 έδρα.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.     ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 623 σταυρούς

2.     ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 560 σταυρούς

3.     ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 460 σταυρούς

4.     ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 394 σταυρούς

5.     ΒΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ με 391 σταυρούς

6.     ΧΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 335 σταυρούς. 7.     ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 321 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

8.     ΔΟΥΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 321 σταυρούς

9.     ΜΑΡΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 317 σταυρούς

10.ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 265 σταυρούς

11.ΔΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 230 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.                 ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 226 σταυρούς

2.                 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 184 σταυρούς

3.                 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ με 175 σταυρούς

4.                 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ σύζυγος ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 160 σταυρούς

5.                 ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 144 σταυρούς

6.                 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ με 137 σταυρούς

7.                 ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΠΑΚΙΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ με 128 σταυρούς

8.                 ΛΕΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 120 σταυρούς

9.                 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 118 σταυρούς

10.             ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 100 σταυρούς

11.             ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 77 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

12.             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 77 σταυρούς

13.             ΜΠΕΡΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 60 σταυρούς

14.             ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ με 55 σταυρούς

15.             ΛΑΓΟΥΔΗ-ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 49 σταυρούς

16.             ΠΑΝΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 48 σταυρούς

17.             ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 37 σταυρούς

18.             ΠΕΡΔΙΚΗ – ΑΓΓΕΛΟΝΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ με 27 σταυρούς

19.             ΤΣΙΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 25 σταυρούς

20.             ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, με 24 σταυρούς

21.             ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΣΙΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ σύζυγος ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ με 23 σταυρούς

22.             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 10 σταυρούς

Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.                 ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

2.                 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ με 874 σταυρούς

3.                 ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ με 532 σταυρούς

4.                 ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 518 σταυρούς



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.     ΜΠΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ με 310 σταυρούς

2.     ΜΥΡΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 300 σταυρούς

3.     ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 295 σταυρούς

4.     ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 284 σταυρούς

5.     ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 276 σταυρούς

6.     ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 270 σταυρούς

7.     ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ με 269 σταυρούς

8.     ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 261 σταυρούς

9.     ΛΥΓΟΥΡΗ-ΒΑΛΚΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 253 σταυρούς

10.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 250 σταυρούς

11.ΜΠΙΛΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ με 200 σταυρούς

12.ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 194 σταυρούς

13.ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 192 σταυρούς

14.ΤΣΟΛΙΑ-ΜΠΕΛΟΚΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 164 σταυρούς

15.ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 133 σταυρούς

16.ΜΠΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 115 σταυρούς

17.ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ με 94 σταυρούς

18.ΛΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 86 σταυρούς

19.ΛΩΛΟΥ-ΠΑΓΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 84 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

20.ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ με 84 σταυρούς

21.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 79 σταυρούς

22.ΛΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 74 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

23.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 74 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

24.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 74 σταυρούς

25.ΖΕΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με 73 σταυρούς

26.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 65 σταυρούς

27.ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 63 σταυρούς

28.ΧΑΙΝΑ-ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 61 σταυρούς

29.FIRICA-ΣΤΡΑΓΚΑ MARIANNA του MARIN με 39 σταυρούς

30.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 33 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

31.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 33 σταυρούς

32.ΣΙΕΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 27 σταυρούς

Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.   ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

2.   ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 330 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ1.                   ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 190 σταυρούς. 2.                   ΜΑΝΙΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 177 σταυρούς

3.                   ΧΑΒΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ με 176 σταυρούς

4.                   ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ με 166 σταυρούς

5.                   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΙΜΟΥ με 164 σταυρούς

6.                   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 157 σταυρούς

7.                   ΚΑΡΒΕΛΑ – ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 152 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

8.                   ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 152 σταυρούς

9.                   ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 151 σταυρούς

10.               ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 149 σταυρούς

11.               ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   με 145 σταυρούς

12.               ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ με 133 σταυρούς

13.               ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ –ΓΕΩΡΓΑΝΑ ΦΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 126 σταυρούς

14.               ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 112 σταυρούς

15.               ΣΕΦΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 105 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

16.               ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΑΝΙΑΤΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ με 105 σταυρούς

17.               ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 91 σταυρούς

18.               ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 83 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

19.               ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 83 σταυρούς

20.               ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 82 σταυρούς

21.               ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ με 81 σταυρούς

22.               ΡΕΤΖΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ με 80 σταυρούς

23.               ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 77 σταυρούς

24.               ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 75 σταυρούς

25.               ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ με 71 σταυρούς

26.               ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΙΛΙΑΜ- ΒΑΣΙΛHΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 68 σταυρούς

27.               ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 66 σταυρούς

28.               ΣΙΚΑΛΗΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 62 σταυρούς

29.               ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 56 σταυρούς

30.               ΜΠΑΛΙΚΟΥ-ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 44 σταυρούς

31.               ΜΠΕΛΔΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 41 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

32.               ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ με 41 σταυρούς

33.               ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 40 σταυρούς

34.               ΚΟΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ με 38 σταυρούς

35.               ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ με 37 σταυρούς

36.               ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 36 σταυρούς.Δ. Από το Συνδυασμό « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ »ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ ( Υποψήφιος Δήμαρχος )

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 96 σταυρούς

2.     ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΗΛΙΑ με 89 σταυρούς

3.     ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 72 σταυρούς

4.     ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 71 σταυρούς

5.     ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 45 σταυρούς

6.     ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 42 σταυρούς

7.     ΠΑΣΟΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 41 σταυρούς

8.     ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 40 σταυρούς

9.     ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 36 σταυρούς

10.ΒΑΛΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 32 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

11.ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 32 σταυρούς

12.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΑΝΑΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ με 28 σταυρούς

13.ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 26 σταυρούς

14.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 25 σταυρούς

15.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 16 σταυρούς

16.ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 14 σταυρούς

17.ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 13 σταυρούς

18.ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 12 σταυρούς

19.ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 7 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

20.ΣΒΩΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΣΘΕΝΗ με 7 σταυρούς

21.ΚΕΝΤΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ με 4 σταυρούς



3.                                    Στην Εκλογική Περιφέρεια της Δημοτικής Ενότητας Φαλαισίας, ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» λαμβάνει 4 έδρες, ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» λαμβάνει 2 έδρες και ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» λαμβάνει 1 έδρα.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.                 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ με 443 σταυρούς

2.                 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 371 σταυρούς

3.                 ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 364 σταυρούς

4.                 ΡΟΥΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 354 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.   ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 292 σταυρούς

2.   ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 249 σταυρούς

3.   ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 175 σταυρούς

4.   ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 172 σταυρούς

5.   ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ-ΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 120 σταυρούς

6.   ΣΥΚΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 107 σταυρούς

7.   ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 73 σταυρούς

8.   ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 65 σταυρούςΒ. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.                 ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 641 σταυρούς

2.                 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 522 σταυρούς

.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.                 ΚΕΡΚΕΜΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 477 σταυρούς

2.                 ΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 347 σταυρούς

3.                 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 330 σταυρούς

4.                 ΤΣΕΚΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 291 σταυρούς

5.                 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 107 σταυρούς

6.                 ΚΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 101 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

7.                 ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 101 σταυρούς

Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ 1.                 ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 563 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ με 277 σταυρούς

2.     ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 231 σταυρούς

3.     ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 145 σταυρούς

4.     ΓΚΟΥΜΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 82 σταυρούς

       Περαιτέρω, κατατάσσονται με την παρούσα οι τακτικοί και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι των Τοπικών Κοινοτήτων, της Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλόπολης, καθώς και οι εκπρόσωποι των Τοπικών Κοινοτήτων με τους αναπληρωματικούς τους ως εξής:1.                 Στην Τοπική Κοινότητα Ατσιχόλου της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος, α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 34 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 16 ψήφους, γ) ο συνδυασμός « ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 2 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » καμία ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

με 24 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 9 σταυρούς.

2.                 Στην Τοπική Κοινότητα Ζώνης της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 47 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 42 ψήφους, γ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 21 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 7 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΤΣΙΧΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 30 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ     ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 16 σταυρούς.

3.     Στην Τοπική Κοινότητα Καριταίνης της Εκλογικής ΠεριφέρειαςΓόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 112 ψήφους και λαμβάνει 1 έδρα, β), «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 90 ψήφους και λαμβάνει 1 έδρα γ) ο συνδυασμός « ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 50 ψήφους και λαμβάνει 1 έδρα και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 5 ψήφους και δεν λαμβάνει καμία έδρα.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με 75 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ1.                 ΖΕΝΕΤΟΣ ΡΗΓΑΣ του ΗΛΙΑ με 19 σταυρούς.2.                 ΜΠΟΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 11 σταυρούς.3.                 ΘΑΜΝΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του περιανδρου με 2 σταυρούς.Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 48 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.                 ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 17 σταυρούς

2.                 . ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 7 σταυρούς

Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 29 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ με 9 σταυρούς

2.     . ΤΣΙΦΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 6 σταυρούς

3.                 Στην Τοπική Κοινότητα Κατσίμπαλη της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 31 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 30 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 7 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 1 ψήφο. Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 26 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 4 σταυρούς.4.                 Στην Τοπική Κοινότητα Κουρουνιού της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 40 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 22 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 4 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» καμια ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ     

ΨΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 32 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 8 σταυρούς.5.                 Στην Τοπική Κοινότητα Κυπαρισσίων της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 31 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 26 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 28 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 3 σταυρούς.6.                 Στην Τοπική Κοινότητα Κωτιλίου της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 138 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 57 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 18 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ με 88 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ με 43 σταυρούς.7.                 Στην Τοπική Κοινότητα Μαράθων ( πρώην Βλαχορράπτη ) της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 42 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 21 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 3 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΣΑΦΛΑΓΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 41 σταυρούς.8.                 Στην Τοπική Κοινότητα Μαυριών της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 19 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 13 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 5 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» καμία ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 13 σταυρούς

. ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ      ΡΕΜΠΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ με 4 σταυρούς

9.                 Στην Τοπική Κοινότητα Σαρακινίου της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 72 ψήφους, και β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 11 ψήφους, Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 46 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΠΡΙΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 25 σταυρούς.10.             Στην Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 17 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 6 ψήφους , γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 5 ψήφους. και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφοΚατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 17 σταυρούς.11.             Στην Τοπική Κοινότητα Άνω Καρυών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 17 ψήφους, και β) ο συνδυασμός ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 14 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ      ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ με 14 σταυρούς.

12.             Στην Τοπική Κοινότητα Βάγγου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 48 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 47 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 6 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΜΠΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ με 38 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ με 8 σταυρούς.13.             Στην Τοπική Κοινότητα Βάστα της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 39 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 25 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 15 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 29 σταυρούς ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΚΑΤΣΙΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 17 σταυρούς

14.             Στην Τοπική Κοινότητα Γέφυρα της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 18 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 11 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 4 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » καμιά ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ      ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 13 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 5 σταυρούς.

15.             Στην Τοπική Κοινότητα Θωκνίας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 29 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 23 ψήφους γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 18 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 28 σταυρούς.16.             Στην Τοπική Κοινότητα Ίσαρη της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 80 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 72 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 21 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 3 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΤΣΟΥΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 50 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 28 σταυρούς.17.             Στην Τοπική Κοινότητα Ισώματος Καρυών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 19 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 13 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 5 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΛΕΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ με 15 σταυρούς.18.             Στην Τοπική Κοινότητα Καράτουλα της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 26 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 19 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 22 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 4 σταυρούς.

19.             Στην Τοπική Κοινότητα Καστανοχωρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 41 ψήφους β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 7 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΧΡΗΣΤΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 40 σταυρούς.20.             Στην Τοπική Κοινότητα Κάτω Καρυών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 36 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 34 ψήφους, και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 3 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ με 35 σταυρούς.21.             Στην Τοπική Κοινότητα Λυκαίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 37 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 32 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 3 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΚΟΡΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ με 22 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 14 σταυρούς.

22.             Στην Τοπική Κοινότητα Λυκοσούρας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 48 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 33 ψήφους, και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 5 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ με 32 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 16 σταυρούς.23.             Στην Τοπική Κοινότητα Λυκοχίων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 60 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 36 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 10 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ με 55 σταυρούς.24.             Στην Τοπική Κοινότητα Μακρυσίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 53 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 17 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 15 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 3 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 50 σταυρούς.25.             Στην Τοπική Κοινότητα Μαλλωτών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 37 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 31 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 8 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 6 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 35 σταυρούς.

26.             Στην Τοπική Κοινότητα Μαραθούσης της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 23 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 20 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 13 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 3 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΜΠΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 22 σταυρούς.27.             Στη Δημοτική Κοινότητα Μεγαλόπολης της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 1215 ψήφους και λαμβάνει 2 έδρες, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 1039 ψήφους και λαμβάνει 2 έδρες, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 888 ψήφους και λαμβάνει 1 έδρα, ενώ ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» συγκέντρωσε 200 ψήφους και δεν λαμβάνει καμία έδρα.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Α. Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ με 379 σταυρούς.

ΤΑΚΤΙΚΗ 1.     ΤΣΙΡΜΠΑ ΠΟΛΥΜΝΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 314 σταυρούς.

2.     ΚΟΥΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 287 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ1. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ με 210 σταυρούς.2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 186 σταυρούς.3. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ με 157 σταυρούςΒ. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.     ΠΕΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 406 σταυρούς.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ1.ΛΕΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 269 σταυρούς2.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 267 σταυρούς.3.ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 172 σταυρούς.4.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 169 σταυρούς.5.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ με 89 σταυρούς.Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 298 σταυρούς

.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1. ΦΑΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 258 σταυρούς.

2. ΦΕΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 192 σταυρούς.

3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 159 σταυρούς.

28.             Στην Τοπική Κοινότητα Νέας Εκκλησούλας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 25 ψήφους, , β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 9 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 3 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΤΑΚΤΙΚΟΣ                                                                       ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 20 σταυρούς.

29.             Στην Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Λυκοσούρας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 19 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 5 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 2 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ με 16 σταυρούς.30.             Στην Τοπική Κοινότητα Παραδεισίων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 89 ψήφους, , β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 58 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 38 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται: Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ με 49 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ με 36 σταυρούς.31.             Στην Τοπική Κοινότητα Περιβολίων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 65 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 22 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 17 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 6 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 36 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ με 28 σταυρούς.

32.             Στην Τοπική Κοινότητα Πλάκας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 23 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 17 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 4 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με 16 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 7 σταυρούς.33.             Στην Τοπική Κοινότητα Ραψομμάτη της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 47 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 21 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 13 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 5 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 29 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚOΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 17 σταυρούς.

                                          34.             Στην Τοπική Κοινότητα Σουλίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 59 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 15 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 1 ψήφο. Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 31 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 28 σταυρούς.35.             Στην Τοπική Κοινότητα Σούλου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 12 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 11 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 10 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΚΑΡΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ με 9 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚOΣ ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 4 σταυρούς.

36.             Στην Τοπική Κοινότητα Τριλόφου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 28 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 27 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 18 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 1 ψήφο.

Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 21 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ με 6 σταυρούς.

37.             Στην Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 59 ψήφους, β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 31 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 11 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ      ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 45 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ     ΔΑΡΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 11 σταυρούς.

38.             Στην Τοπική Κοινότητα Χιράδων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 66 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 39 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 8 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 6 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 42 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 19 σταυρούς.

39.             Στην Τοπική Κοινότητα Χράνων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 66 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 57 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 41 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 10 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 34 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚOΣ     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 28 σταυρούς.

40.             Στην Τοπική Κοινότητα Εκλ. Διαμ. Χωρέμη της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 56 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 23 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 17 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 6 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 38 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 14 σταυρούς.

41.             Στην Τοπική Κοινότητα Ακόβου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 82 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 68 ψήφους, και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 16 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ      ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 64 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ      ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 17 σταυρούς.

42.             Στην Τοπική Κοινότητα Αναβρυτού της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 35 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 3 ψήφους γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 2 ψήφους δ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 7 ψήφους..Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ με 21 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 14 σταυρούς.

43.             Στην Τοπική Κοινότητα Ανεμοδουρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 46 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 39 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 12 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 7 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 33 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 7 σταυρούς.

44.             Στην Τοπική Κοινότητα Βελιγοστής της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 59 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 46 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 7 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ με 45 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΞΕΝΟΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 6 σταυρούς.

45.             Στην Τοπική Κοινότητα Βουτσαρά της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 26 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 15 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 21 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 5 σταυρούς.45. Στην Τοπική Κοινότητα Γιανναίων της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίαςσυγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 51 ψήφους, και β) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 18 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 36 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ με 12 σταυρούς.

46.             Στην Τοπική Κοινότητα Γραικού της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 19 ψήφους β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 3 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 3 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ με 19 σταυρούς.47.             Στην Τοπική Κοινότητα Δυρραχίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 149 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 24 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 13 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ» 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ      ΜΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 107 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

με 36 σταυρούς.48.             Στην Τοπική Κοινότητα Ελληνίτσης της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 2 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 12 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 1 ψήφο και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 28 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ με 11 σταυρούς.

49.             Στην Τοπική Κοινότητα Καμάρας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 128 ψήφους β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 85 ψήφους γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 55 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 10 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 106 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 15 σταυρούς.

50.             Στην Τοπική Κοινότητα Λεονταρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 111 ψήφους και λαμβάνει 1 έδρα, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 53 ψήφους και λαμβάνει 1 έδρα, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 52 ψήφους και  λαμβάνει 1 έδρα και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 25 ψήφους και δε λαμβάνει καμία έδρα.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 81 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 12 σταυρούς.

2.ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 11 σταυρούς.

Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ      ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 30 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 14 σταυρούς

2.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΥ με 11 σταυρούς

3.ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 3 σταυρούς.Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ      ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 30 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.  ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 14 σταυρούς

2 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 11 σταυρούς

3 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 5 σταυρούς

51.             Στην Τοπική Κοινότητα Λεπτινίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » 18 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 4 ψήφους γ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 2 ψήφους και d) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ      ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 16 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ      ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ με 2 σταυρούς.

52.             Στην Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Φαλαισίας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 27 ψήφους β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 17 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 15 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 4 σταυρούς.

53.             Στην Τοπική Κοινότητα Πετρίνας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 71 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 7 ψήφους, γ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 2 ψήφους και δ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 1 ψήφο Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 41 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 33 σταυρούς

54.             Στην Τοπική Κοινότητα Ποταμιάς της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 31 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 30 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 19 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 2 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 22 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 8 σταυρούς.

55.             Στην Τοπική Κοινότητα Ρουτσίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 23 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 4 ψήφους, γ) ο συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 1 ψήφο και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 22 σταυρούς.56.             Στην Τοπική Κοινότητα Σκορτσινού της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ » 67 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 66 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 27 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 1 ψήφο.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 40 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΜΕΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 23 σταυρούς.

57.             Στην Τοπική Κοινότητα Σουλαρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας στγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 32 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 21 ψήφους και γ) ο συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 17 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγεται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 33 σταυρούς.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ με 5 σταυρούς



58.             Στην Τοπική Κοινότητα Τουρκολέκα της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» 156 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 26 ψήφους, γ) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 8 ψήφους και δ) ο συνδυασμός « ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ » 6 ψήφουςΚατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 93 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 51 σταυρούς.

59.             Στην Τοπική Κοινότητα Φαλαισίας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας συγκέντρωσαν: α) ο επιτυχών συνδυασμός « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» 48 ψήφους, β) ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 35 ψήφους και γ) ο συνδυασμός « ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ » 13 ψήφους.Κατά συνέπεια εκλέγονται:Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ     ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 42 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ      ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 6 σταυρούς.

       Επειδή, όπως προκύπτει από τις υπ’ αριθ. 119/04.06.2014, πράξη της Προέδρου Πρωτοδικών Τρίπολης, τα πρακτικά εκλογής και ο πίνακας αποτελεσμάτων εκτέθηκαν στο κατάστημα του Πρωτοδικείου Τρίπολης αρχικά επί πέντε ( 5 ) ημέρες και στη συνέχεια για επιπλέον πέντε ( 5 ) ημέρες, κατόπιν ανάρτησης της ορθής επανάληψης του ως άνω πίνακα αποτελεσμάτων, μετά την πάροδο των οποίων ( και ανεξαρτήτως της τυχόν υποβολής ενστάσεων ), το Δικαστήριο πρέπει, κατ’ άρθρο 44 ν. 3852/2010, να επικυρώσει το αποτέλεσμα των εκλογών της 18ης και 25ης Μαΐου 2014 στο Δήμο Μεγαλόπολης και να ανακηρύξει τον επιτυχόντα και τους επιλαχόντες συνδυασμούς, τον Δήμαρχο, τους τακτικούς και αναπληρωματικούς Δημοτικούς Συμβούλους, τους τακτικούς και αναπληρωματικούς Συμβούλους Δημοτικής Κοινότητας και Τοπικών Κοινοτήτων, καθώς και τους Εκπροσώπους των Τοπικών Κοινοτήτων με τους αναπληρωματικούς τους, κατά τα αναφερόμενα ειδικότερα στο διατακτικό.       Επειδή μεταξύ των ισοψηφησάντων που αναφέρονται ανωτέρω έγινε δημοσίως στο ακροατήριο κλήρωση κατά τη δικάσιμο της 23 ης Ιουνίου 2014 (όπως ορίστηκε με την με αριθμό 124/13.06.2014 πράξη της Προέδρου Πρωτοδικών Τρίπολης) και εξήχθησαν κατά σειρά από την κληρωτίδα τα ονόματα που αναφέρονται στο διατακτικό. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣΕΠΙΚΥΡΩΝΕΙ το αποτέλεσμα των εκλογών της 18ης και 25ης Μαΐου 2014 στο Δήμο Μεγαλόπολης για την ανάδειξη Δημάρχου, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων Δημοτικής Κοινότητας, Τοπικών Κοινοτήτων, καθώς και Εκπροσώπων Τοπικών Κοινοτήτων.ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ επιτυχόντα το συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ», και επιλαχόντες τους συνδυασμούς «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ», «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ» και « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ».ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ Δήμαρχο τον υποψήφιο του επιτυχόντος συνδυασμού «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ», ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους κάτωθι Δημοτικούς Συμβούλους:Εκλογική Περιφέρεια της Δημοτικής Ενότητας ΓόρτυνοςΑ. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 401 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ με 331 σταυρούς.

2.                                    ΤΟΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 164 σταυρούς. 3.     ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 120 σταυρούς

Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 342 σταυρούς.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 341 σταυρούς

2.     ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 295 σταυρούς

3.     ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 82 σταυρούς

.Εκλογική Περιφέρεια της Δημοτικής Ενότητας ΜεγαλόποληςΑ. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.     ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 623 σταυρούς

2.     ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 560 σταυρούς

3.     ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 460 σταυρούς

4.     ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 394 σταυρούς

5.     ΒΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ με 391 σταυρούς

6.                                    ΧΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 335 σταυρούς. 7.     ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 321 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

8.     ΔΟΥΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 321 σταυρούς

9.     ΜΑΡΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 317 σταυρούς

10.ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 265 σταυρούς

11.ΔΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 230 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 226 σταυρούς

2.     ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 184 σταυρούς

3.     ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ με 175 σταυρούς

4.     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ σύζυγος ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 160 σταυρούς

5.     ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 144 σταυρούς

6.     ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ με 137 σταυρούς

7.     ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΠΑΚΙΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ με 128 σταυρούς

8.     ΛΕΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 120 σταυρούς

9.     ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 118 σταυρούς

10.ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 100 σταυρούς

11.ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 77 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

12.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 77 σταυρούς

13.ΜΠΕΡΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 60 σταυρούς

14.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ με 55 σταυρούς

15.ΛΑΓΟΥΔΗ-ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 49 σταυρούς

16.ΠΑΝΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 48 σταυρούς

17.ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 37 σταυρούς

18.ΠΕΡΔΙΚΗ – ΑΓΓΕΛΟΝΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ με 27 σταυρούς

19.ΤΣΙΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 25 σταυρούς

20.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, με 24 σταυρούς

21.ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΣΙΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ σύζυγος ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ με 23 σταυρούς

22.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 10 σταυρούς

.Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.     ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

2.     ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ με 874 σταυρούς

3.     ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ με 532 σταυρούς

4.     ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 518 σταυρούς



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.     ΜΠΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ με 310 σταυρούς

2.     ΜΥΡΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 300 σταυρούς

3.     ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 295 σταυρούς

4.     ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 284 σταυρούς

5.     ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 276 σταυρούς

6.     ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 270 σταυρούς

7.     ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ με 269 σταυρούς

8.     ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 261 σταυρούς

9.     ΛΥΓΟΥΡΗ-ΒΑΛΚΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 253 σταυρούς

10.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 250 σταυρούς

11.ΜΠΙΛΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ με 200 σταυρούς

12.ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 194 σταυρούς

13.ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 192 σταυρούς

14.ΤΣΟΛΙΑ-ΜΠΕΛΟΚΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 164 σταυρούς

15.ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 133 σταυρούς

16.ΜΠΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 115 σταυρούς

17.ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ με 94 σταυρούς

18.ΛΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 86 σταυρούς

19.ΛΩΛΟΥ-ΠΑΓΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 84 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

20.ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ με 84 σταυρούς

21.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 79 σταυρούς

22.ΛΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 74 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

23.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 74 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

24.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 74 σταυρούς

25.ΖΕΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με 73 σταυρούς

26.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 65 σταυρούς

27.ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 63 σταυρούς

28.ΧΑΙΝΑ-ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 61 σταυρούς

29.FIRICA-ΣΤΡΑΓΚΑ MARIANNA του MARIN με 39 σταυρούς

30.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 33 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

31.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 33 σταυρούς

32.ΣΙΕΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 27 σταυρούς

Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.               ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

2.               ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 330 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ1.     ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 190 σταυρούς. 2.     ΜΑΝΙΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 177 σταυρούς

3.     ΧΑΒΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ με 176 σταυρούς

4.     ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ με 166 σταυρούς

5.     ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΙΜΟΥ με 164 σταυρούς

6.     ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 157 σταυρούς

7.     ΚΑΡΒΕΛΑ – ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 152 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

8.     ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 152 σταυρούς

9.     ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 151 σταυρούς

10.ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 149 σταυρούς

11.ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 145 σταυρούς

12.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ με 133 σταυρούς

13.ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ –ΓΕΩΡΓΑΝΑ ΦΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 126 σταυρούς

14.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 112 σταυρούς

15.ΣΕΦΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 105 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

16.ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΑΝΙΑΤΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ με 105 σταυρούς

17.ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 91 σταυρούς

18.ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 83 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

19.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 83 σταυρούς

20.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 82 σταυρούς

21.ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ με 81 σταυρούς

22.ΡΕΤΖΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ με 80 σταυρούς

23.ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 77 σταυρούς

24.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 75 σταυρούς

25.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ με 71 σταυρούς

26.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΙΛΙΑΜ- ΒΑΣΙΛHΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 68 σταυρούς

27.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 66 σταυρούς

28.ΣΙΚΑΛΗΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 62 σταυρούς

29.ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 56 σταυρούς

30.ΜΠΑΛΙΚΟΥ-ΒΛΑΧΟΘΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 44 σταυρούς

31.ΜΠΕΛΔΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 41 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

32.ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ με 41 σταυρούς

33.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 40 σταυρούς

34.ΚΟΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ με 38 σταυρούς

35.ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ με 37 σταυρούς

36.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 36 σταυρούς.Δ. Από το Συνδυασμό « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ »ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ ( Υποψήφιος Δήμαρχος )

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.                 ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 96 σταυρούς

2.                 ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΗΛΙΑ με 89 σταυρούς

3.                 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 72 σταυρούς

4.                 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 71 σταυρούς

5.                 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 45 σταυρούς

6.                 ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 42 σταυρούς

7.                 ΠΑΣΟΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 41 σταυρούς

8.                 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 40 σταυρούς

9.                 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 36 σταυρούς

10.             ΒΑΛΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 32 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

11.             ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 32 σταυρούς

12.             ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΑΝΑΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ με 28 σταυρούς

13.             ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 26 σταυρούς

14.             ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 25 σταυρούς

15.             ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 16 σταυρούς

16.             ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 14 σταυρούς

17.             ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 13 σταυρούς

18.             ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 12 σταυρούς

19.             ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 7 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

20.             ΣΒΩΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΣΘΕΝΗ με 7 σταυρούς

21.             ΚΕΝΤΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ με 4 σταυρούς



.Εκλογική Περιφέρεια της Δημοτικής Ενότητας ΦαλαισίαςΑ. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.     ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ με 443 σταυρούς

2.     ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 371 σταυρούς

3.     ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 364 σταυρούς

4.     ΡΟΥΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 354 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 292 σταυρούς

2.     ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 249 σταυρούς

3.     ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 175 σταυρούς

4.     ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 172 σταυρούς

5.     ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ-ΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 120 σταυρούς

6.     ΣΥΚΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 107 σταυρούς

7.     ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 73 σταυρούς

8.     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 65 σταυρούςΒ. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΙ 1.     ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 641 σταυρούς

2.     ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 522 σταυρούς

.ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΚΕΡΚΕΜΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 477 σταυρούς

2.     ΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 347 σταυρούς

3.     ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 330 σταυρούς

4.     ΤΣΕΚΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 291 σταυρούς

5.     ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 107 σταυρούς

6.     ΚΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 101 σταυρούς (κατόπιν κλήρωσης)

7.     ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 101 σταυρούς

Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 563 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 1.     ΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ με 277 σταυρούς

2.     ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 231 σταυρούς

3.     ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 145 σταυρούς

4.     ΓΚΟΥΜΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 82 σταυρούς

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους κάτωθι Συμβούλους Δημοτικής Κοινότητας και Τοπικών Κοινοτήτων: 1A.    Στην Τοπική Κοινότητα Ατσιχόλου της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος, εκλεγονται :

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 24 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ με 9 σταυρούς.



1.       Στην Τοπική Κοινότητα Ζώνης της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος   εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΣΙΧΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 30 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

     ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 16 σταυρούς.



2.     Στην Τοπική Κοινότητα Καριταίνης της Εκλογικής Περιφέρειας

Γόρτυνος   εκλέγονται:

Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με 75 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.       ΖΕΝΕΤΟΣ ΡΗΓΑΣ του ΗΛΙΑ με 19 σταυρούς.

2.       ΜΠΟΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 11 σταυρούς.

3.       ΘΑΜΝΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ με 2 σταυρούς.



Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 48 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.       ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 17 σταυρούς

2.       . ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 7 σταυρούς



Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 29 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.       ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ με 9 σταυρούς

2.       . ΤΣΙΦΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 6 σταυρούς



3.       Στην Τοπική Κοινότητα Κατσίμπαλη της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος   εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 26 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 4 σταυρούς.



4.       Στην Τοπική Κοινότητα Κουρουνιού της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΨΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 32 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 8 σταυρούς.



5.       Στην Τοπική Κοινότητα Κυπαρισσίων της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 28 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 3 σταυρούς.



6.       Στην Τοπική Κοινότητα Κωτιλίου της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ με 88 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ με 43 σταυρούς.



7.       Στην Τοπική Κοινότητα Μαράθων ( πρώην Βλαχορράπτη ) της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΑΦΛΑΓΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 41 σταυρούς.



8.       Στην Τοπική Κοινότητα Μαυριών της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 13 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΡΕΜΠΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ με 4 σταυρούς



9.       Στην Τοπική Κοινότητα Σαρακινίου της Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνος εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 46 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 25 σταυρούς.

10.     Στην Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 17 σταυρούς.



11.     Στην Τοπική Κοινότητα Άνω Καρυών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

     ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ με 14 σταυρούς.



12.     Στην Τοπική Κοινότητα Βάγγου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ με 38 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ με 8 σταυρούς.



13.     Στην Τοπική Κοινότητα Βάστα της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 29 σταυρούς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΤΣΙΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 17 σταυρούς



14.     Στην Τοπική Κοινότητα Γέφυρα της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

     ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 13 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 5 σταυρούς.



15.     Στην Τοπική Κοινότητα Θωκνίας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 28 σταυρούς.



16.     Στην Τοπική Κοινότητα Ίσαρη της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 50 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 28 σταυρούς.



17.     Στην Τοπική Κοινότητα Ισώματος Καρυών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΛΕΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ με 15 σταυρούς.



18.     Στην Τοπική Κοινότητα Καράτουλα της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 22 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 4 σταυρούς.



19.     Στην Τοπική Κοινότητα Καστανοχωρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 40 σταυρούς.



20.     Στην Τοπική Κοινότητα Κάτω Καρυών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ με 35 σταυρούς.



21.     Στην Τοπική Κοινότητα Λυκαίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΟΡΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ με 22 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 14 σταυρούς.



22.     Στην Τοπική Κοινότητα Λυκοσούρας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ με 32 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 16 σταυρούς.



23.     Στην Τοπική Κοινότητα Λυκοχίων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ με 55 σταυρούς.



24.     Στην Τοπική Κοινότητα Μακρυσίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 50 σταυρούς.



25.     Στην Τοπική Κοινότητα Μαλλωτών της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 35 σταυρούς.



26.     Στην Τοπική Κοινότητα Μαραθούσης της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 22 σταυρούς.



27.     Στη Δημοτική Κοινότητα Μεγαλόπολης της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Α. Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ με 379 σταυρούς.

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1.     ΤΣΙΡΜΠΑ ΠΟΛΥΜΝΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 314 σταυρούς.

2.     1. ΚΟΥΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 287 σταυρούς.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ με 210 σταυρούς.

2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 186 σταυρούς.

3. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ με 157 σταυρούς



Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

ΠΕΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 406 σταυρούς.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΛΕΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 269 σταυρούς

2.       ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 267 σταυρούς.

3.       ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 172 σταυρούς.

4.       ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 169 σταυρούς.

5.       ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ με 89 σταυρούς.



Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 298 σταυρούς



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΦΑΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 258 σταυρούς.

2. ΦΕΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 192 σταυρούς.

3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 159 σταυρούς.



28.     Στην Τοπική Κοινότητα Νέας Εκκλησούλας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 20 σταυρούς.



29.     Στην Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Λυκοσούρας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ με 16 σταυρούς.



30.     Στην Τοπική Κοινότητα Παραδεισίων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ με 49 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ με 36 σταυρούς.



31.     Στην Τοπική Κοινότητα Περιβολίων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 36 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ με 28 σταυρούς.



32.     Στην Τοπική Κοινότητα Πλάκας της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με 16 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 7 σταυρούς.



33.     Στην Τοπική Κοινότητα Ραψομμάτη της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 29 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚOΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 17 σταυρούς.

         

34.     Στην Τοπική Κοινότητα Σουλίου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 31 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 28 σταυρούς.



35.     Στην Τοπική Κοινότητα Σούλου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ με 9 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚOΣ

ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 4 σταυρούς.



36.     Στην Τοπική Κοινότητα Τριλόφου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 21 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

ΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ με 6 σταυρούς.



37.     Στην Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

          ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 45 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

          ΔΑΡΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 11 σταυρούς.



38.     Στην Τοπική Κοινότητα Χιράδων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 42 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 19 σταυρούς.



39.     Στην Τοπική Κοινότητα Χράνων της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 34 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚOΣ

     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ με 28 σταυρούς.



40.     Στην Τοπική Κοινότητα Εκλ. Διαμ. Χωρέμη της Εκλογικής Περιφέρειας Μεγαλόπολης εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 38 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 14 σταυρούς.



41.     Στην Τοπική Κοινότητα Ακόβου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

     ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 64 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

     ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 17 σταυρούς.



42.     Στην Τοπική Κοινότητα Αναβρυτού της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ με 21 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 14 σταυρούς.



43.     Στην Τοπική Κοινότητα Ανεμοδουρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 33 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ με 7 σταυρούς.



44.     Στην Τοπική Κοινότητα Βελιγοστής της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ με 45 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΞΕΝΟΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 6 σταυρούς.



45.     Στην Τοπική Κοινότητα Βουτσαρά της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 21 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 5 σταυρούς.



45. Στην Τοπική Κοινότητα Γιανναίων της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 36 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ με 12 σταυρούς.



46.     Στην Τοπική Κοινότητα Γραικού της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ με 19 σταυρούς.



47.     Στην Τοπική Κοινότητα Δυρραχίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

          ΜΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 107 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 36 σταυρούς.



48.     Στην Τοπική Κοινότητα Ελληνίτσης της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 28 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ με 11 σταυρούς.



49.     Στην Τοπική Κοινότητα Καμάρας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 106 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με 15 σταυρούς.



50.     Στην Τοπική Κοινότητα Λεονταρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Α. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 81 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1.ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 12 σταυρούς.

2.ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 11 σταυρούς.



Β. Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

     ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 30 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 14 σταυρούς

2.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΥ με 11 σταυρούς

3.ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 3 σταυρούς.



Γ. Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

     ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με 30 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 14 σταυρούς

2 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 11 σταυρούς

3 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με 5 σταυρούς



51.     Στην Τοπική Κοινότητα Λεπτινίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

     ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 16 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

     ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ με 2 σταυρούς.



52.     Στην Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Φαλαισίας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 15 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 4 σταυρούς.



53.     Στην Τοπική Κοινότητα Πετρίνας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 41 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με 33 σταυρούς



54.     Στην Τοπική Κοινότητα Ποταμιάς της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 22 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ με 8 σταυρούς.



55.     Στην Τοπική Κοινότητα Ρουτσίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 22 σταυρούς.



56.     Στην Τοπική Κοινότητα Σκορτσινού της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό « ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ »

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 40 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΜΕΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ με 23 σταυρούς.



57.     Στην Τοπική Κοινότητα Σουλαρίου της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγεται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ με 33 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ με 5 σταυρούς

58.     Στην Τοπική Κοινότητα Τουρκολέκα της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 93 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 51 σταυρούς.



59.     Στην Τοπική Κοινότητα Φαλαισίας της Εκλογικής Περιφέρειας Φαλαισίας εκλέγονται:

Από το Συνδυασμό «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

          ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 42 σταυρούς.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

          ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 6 σταυρούς.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...