Menu
RSS
Παρασκευή, 18/09/2020
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Ποιοι εκλέχτηκαν Πρόεδροι στα 78 χωριά του Δήμου Τρίπολης (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Ποιοι εκλέχτηκαν Πρόεδροι στα 78 χωριά του Δήμου Τρίπολης (ΟΝΟΜΑΤΑ)
Τη λίστα με τους Πρόεδρους των 79 τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Τρίπολης φέρνει σήμερα στη δημοσιότητα το www.kalimera-arkadia.gr.
Διαβάστε αναλυτικά παρακάτω τα ονόματα, με βάση την απόφαση ανακήρυξης του Πρωτοδικείου…


  1. Αγία Βαρβάρα – Ιωάννης Μπούζης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  2. Άγιος Βασίλειος – Κωνσταντίνος Μαλλίρης (παράταξη Τσιαμούλου)
  3. Άγιος Κωνσταντίνος – Ιωάννης Τραχανάς (παράταξη Σμυρνιώτη)
  4. Αγιωργήτικα – Φώτης Δεληγιάννης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  5. Αγριακόνα – Γιώργος Τσιάμας (παράταξη Τζιούμη)
  6. Αθήναιο – Ηλίας Τσάγκαρης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  7. Αλέα – Παναγιώτης Δημητρακόπουλος (παράταξη Τζιούμη)
  8. Αλεποχώρι – Χρήστος Γούνης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  9. Αλωνίσταινα – Χρήστος Πετρόπουλος (παράταξη Τζιούμη)
  10. Αμπελάκι – Δημήτρης Παπαδόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  11. Αραχαμίτες – Δημήτρης Μανιάτης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  12. Αρτεμίσιο – Κωνσταντίνος Νάγος (παράταξη Παυλή)
  13. Ασέα – Ιωάννης Φράγκος (παράταξη Παυλή)
  14. Βαλτέτσι – Παναγιώτης Τσούκας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  15. Βλαχέρνα – Δημήτρης Κολλίντζας (παράταξη Παυλή)
  16. Βλαχοκερασέα – Αθανάσιος Μελέτης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  17. Βουνό – Παναγιώτης Μπίσιας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  18. Βούρβουρα – Γιώργος Χαραλαμόπουλος (παράταξη Παυλή)
  19. Γαρέα – Ανδρέας Βελισσάρης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  20. Δάρα – Μιλτιάδης Παπακώστας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  21. Δάφνη – Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου (παράταξη Σμυρνιώτη)
  22. Δόριζα – Κωνσταντίνος Λυμπερόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  23. Ελαιοχώρι – Ιώαννης Μέγγος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  24. Επισκοπή – Βασίλειος Βοσυνιώτης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  25. Εύανδρος – Βασιλική Ντασοπούλου (παράταξη Νικολάου)
  26. Ζευγολατειό – Ιωάννης Παπαδάτος (παράταξη Παυλή)
  27. Θάνα – Σπύρος Δημητρακόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  28. Καλτεζές – Ιωάννης Ντεβέρος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  29. Καμάρι – Γιώργος Μητρόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  30. Κάνδαλος – Νίκος Μπίσιας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  31. Κανδήλα – Κωνσταντίνος Σαράντος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  32. Καρδαρά – Γιώργος Ρούμπος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  33. Κάψια – Ιωάννης Τούντας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  34. Κερασιά – Χρίστος Βελίσσαρης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  35. Κερασίτσα – Χρήστος Μαλλίρης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  36. Κεραστάρη – Νίκος Παπαγόπουλος (παράταξη Τσιαμούλου)
  37. Κολλίνες – Αναστάσιος πράσινος (παράταξη Παυλή)
  38. Κώμη – Ιωάννης Ντόκος (παράταξη Παυλή)
  39. Λεβίδι – Παναγιώτης Ξύδης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  40. Λιθοβούνια – Γιώργος Κωτσιόπουλος (παράταξη Παυλή)
  41. Λίμνη – Ηλίας Τρυφωνόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  42. Λουκά – Γιώργος Μαρίνης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  43. Μαγούλα – Χρήστος Μπάκος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  44. Μαίναλο – Αθανάσιος Αλεβίζος (παράταξη Παυλή)
  45. Μάκρη – Γιάννης Φούτρης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  46. Μάναρη – Χρήστος Τσιουμπρής (παράταξη Σμυρνιώτη)
  47. Μανθυρέα – Ηλίας Μαχαίρας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  48. Μαυρίκι – Κωνστατίνος Παπαϊωάννου (παράταξη Τσιαμούλου)
  49. Μαυρόγιαννη – Παναγιώτης Τσιμόγιαννης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  50. Μερκοβούνι – Νίκος Λυμπερόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  51. Νεοχώρι – Γιάννης Αποστολόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  52. Νεστάνη – Νίκος Καραλής (παράταξη Σμυρνιώτη)
  53. Ορχομενός – Γιώργος Καστούμης (παράταξη Τζιούμη)
  54. Παλαιόπυργος – Αθανάσιος Σιαννής (παράταξη Παυλή)
  55. Παλαιόχουνη – Ηρακλής Μασούρας (παράταξη Τζιούμη)
  56. Παλλάντιο – Θόδωρος Τζιούμης (παράταξη Τζιούμη)
  57. Παναγίτσα – Σταύρος Παλούκος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  58. Πάπαρη – Αθανάσιος Παπαδόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  59. Παρθένι – Διονυσία Μπρόυσαλη (παράταξη Σμυρνιώτη)
  60. Πέλαγος – Γιώργος Μουλόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  61. Περθώρι – Παναγιώτης Γαλιώτος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  62. Πηγαδάκια – Παναγιώτης Χασάπης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  63. Πιάνα – Χρήστος Καρούντζος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  64. Πικέρνι – Γεώργιος Γατσιόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  65. Ρίζες – Νικόλαος Τζιντής (παράταξη Σμυρνιώτη)
  66. Ροεινό - Παναγιώτης Λαμπρόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  67. Σάγκα – Κωνσταντίνος Μπενεχούτσος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  68. Σιλίμνα – Χρήστος Παπούλιας (παράταξη Παυλή)
  69. Σιμιάδες – Παναγιώτης Νικολόπουλος (παράταξη Παυλή)
  70. Σκοπή – Κωνσταντίνος Ζώης (παράταξη Παυλή)
  71. Στάδιο – Βασίλης Δημητρόπουλος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  72. Στενό – Νικόλαος Μιτζήθρας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  73. Στρίγκου – Ευγενία Κατσίγιαννη (παράταξη Τζιούμη)
  74. Τζίβα – Δημήτριος Σκλήφας (παράταξη Σμυρνιώτη)
  75. Τσελεπάκος – Αποστολος Μακρής (παράταξη Σμυρνιώτη)
  76. Χρυσοβίτσι – Βασίλειος κέκος (παράταξη Σμυρνιώτη)
  77. Χωτούσσα – Παναγιώτης Νταγιάντης (παράταξη Σμυρνιώτη)
  78. Ψηλή Βρύση – Κωνσταντίνος Λιαμπότης (παράταξη Παυλή)

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...