Menu
RSS
Δευτέρα, 19/08/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Εκλογές 2019 | Αυτοί είναι οι 55 υποψήφιοι βουλευτές στην Αρκαδία (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Εκλογές 2019 | Αυτοί είναι οι 55 υποψήφιοι βουλευτές στην Αρκαδία (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Οι εθνικές εκλογές έχουν προγραμματιστεί για την Κυριακή 7 Ιουλίου και ο Άρειος Πάγος ανακοίνωσε επίσημα τους 55 υποψηφίους βουλευτές τους στην Αρκαδία.

To www.kalimera-arkadia.gr δημοσιεύει όλα τα ονόματα σε μία ανάρτηση.

ΣΥΡΙΖΑ

  1. ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
  2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ
  3. ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΣΙΑΣ
  4. ΜΑΥΡΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  5. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΪΚΟΣ

ΝΔ

  1. ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ (ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ)
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  3. ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  4. ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ - ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
  5. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  4. ΠΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  5. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. Κολοκοτρώνης Βασίλειος
  2. Σκαντζός Νικόλαος
  3. Χαρμπής Βασίλειος
  4. Ηλιοπούλου Δάφνη
  5. Βόγλη Δέσποινα

ΚΚΕ

  1. Διαμαντάκος Ηλίας 33 χρόνων Φωτογράφος
  2. Μπουρσιάνης Γιάννης 40 χρόνων Συμβασιούχος ΔΕΗ
  3. Πανούση Παναγιώτα 44 χρόνων Μηχανολόγος Μηχανικός
  4. Ρουσάλης Γιάννης 62 χρονών αυτοαπασχολούμενος υδραυλικός
  5. Φράγκου Σταυρούλα 29 χρόνων ιδιοκτήτρια αναψυκτηρίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αγγελή
  2. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
  3. ΡΩΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

  1. Δημήτρης Αλεξόπουλος (ήταν υποψήφιος Δήμαρχος Μεγαλόπολης στις πρόσφατες εκλογές)
  2. Αντώνιος Νικολάου 
  3. Ζαχαρένια Πολίτη

ΜΕΡΑ25 - ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ

  1. Γαβράς Δημήτρης, Επιχειρηματίας, δημοτικός σύμβουλος δήμου Γορτυνίας
  2. Γκάρτζος Δημήτρης, Ηλεκτρολόγος μηχανικός – οινοποιός
  3. Κουτρή Ελένη, Φιλόλογος

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΗΛΙΑΝΑ)
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΧΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ (ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ)

  1. Δημήτρης Θεοδοσόπουλος (από το Πικέρνι)

ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  1. Χρήστος Κασσελούρης

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ (ΣΩΡΡΑΣ)

  1. Παρασκευή Καραλέκα
  2. Παναγιώτης Λιαμπότης
  3. Παναγιώτης Σκαντζός

ΚΚΕ (μ-λ)

  1. Βασίλης Κατραλής

ΟΚΔΕ

  1. Πρίφτη Τζένη, εμποροϋπάλληλος – φοιτήτρια ΣΕΥΠ ΠΑΔΑ, Σοσιαλιστική Σπουδαστική Πάλη

ΜΛ - ΚΚΕ

  1. ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΛΑΜΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

ΕΠΑΜ - ΑΚΚΕΛ

  1. Ανανιάδου Ιωάννα
  2. Δράκος Δημήτριος
  3. Μαρνέρης Κωνσταντίνος
  4. Πέππας Γιώργος
  5. Στρέμπα Φωτεινή

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

  1. Γαρταγάνης Χαράλαμπος
  2. Δασκαλοπούλου Σπυριδούλα
  3. Στάθης Διονύσιος

12 σχόλια

  • Νικος Αρκαδια
    Νικος Αρκαδια Πέμπτη, 20 Ιουνίου 2019 11:07 Σύνδεσμος σχολίου

    Ο ΒΛΑΣΗΣ το φαβορι, αντιπαλο εχει μονο το ρεκορ που θα φτασει

  • Εισάγετε το όνομά σας...
    Εισάγετε το όνομά σας... Πέμπτη, 20 Ιουνίου 2019 11:04 Σύνδεσμος σχολίου

    Ο Βλασης εχει το πιο ισχυρο ψηφοδελτιο! Παμε για τη νικη δυνατα

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή