Menu
RSS
Δευτέρα, 16/09/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Γ' Εθνική | Το πρόγραμμα για Παναρκαδικό και ΑΕΚ Τρίπολης!

Γ' Εθνική | Το πρόγραμμα για Παναρκαδικό και ΑΕΚ Τρίπολης!

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία κλήρωσης για την ανάπτυξη του αγωνιστικού προγράμματος του Πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής, το οποίο βρίσκει στο σημείο εκκίνησής του 106 σωματεία απ’ όλη τη χώρα.

Το Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής θα αρχίσει στις 22 Σεπτεμβρίου και η κανονική του διάρκεια θα ολοκληρωθεί στις 29 Μαρτίου (ο 8ος όμιλος στις 26 Ιανουαρίου). 

Αγωνιστική Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
1 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
1 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
1 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
1 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΜΑΡΚΟ
2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
2 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
2 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΚΙΘΑΙΡΩΝ
2 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
2 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟ
3 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
3 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
3 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
3 ΜΑΡΚΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
3 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
4 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
4 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
4 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
4 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
4 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
5 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
5 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
5 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
5 ΜΑΡΚΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
5 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
5 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
6 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
6 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
6 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΜΑΡΚΟ
6 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
6 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
6 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
7 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
7 ΜΑΡΚΟ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
7 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
7 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
7 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
8 ΜΑΡΚΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
8 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
8 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
8 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
8 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
8 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
6ος Όμιλος
9 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΜΑΡΚΟ
9 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
9 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
9 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
9 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
10 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
10 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
10 ΜΑΡΚΟ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
10 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
10 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
10 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
11 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
11 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
11 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΜΑΡΚΟ
11 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
11 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
11 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
12 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
12 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
12 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
12 ΜΑΡΚΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
12 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
12 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
13 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
13 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
13 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
13 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
13 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΜΑΡΚΟ
13 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
14 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
14 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
14 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
14 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
14 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
14 ΜΑΡΚΟ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
15 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
15 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
15 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
15 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
15 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
15 ΜΑΡΚΟ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
16 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
16 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
16 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
16 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
16 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΑΡΚΟ
16 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
17 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
17 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
17 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
17 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
17 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
17 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
18 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
18 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
18 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
18 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟ
18 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
19 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
19 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
19 ΜΑΡΚΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
19 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
19 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
19 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
20 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
20 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟ
20 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
20 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
20 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
20 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
21 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΜΑΡΚΟ
21 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
21 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
21 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
21 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
21 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
22 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
22 ΜΑΡΚΟ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
22 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
22 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
22 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΣ ΡΟΔΟΣ
22 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
23 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
23 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
23 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΜΑΡΚΟ
23 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
23 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
23 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
24 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
24 ΜΑΡΚΟ ΑΣ ΡΟΔΟΣ
24 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
24 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
24 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΚΙΘΑΙΡΩΝ
25 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
25 ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
25 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
25 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟ
25 ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
25 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
26 ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
26 ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
26 ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
26 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
26 ΜΑΡΚΟ ΚΙΘΑΙΡΩΝ
26 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...