Menu
RSS
Δευτέρα, 16/12/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Ποιοι σφυρίζουν το Σαββατοκύριακο στην Αρκαδία!

Τοπικό ποδόσφαιρο | Ποιοι σφυρίζουν το Σαββατοκύριακο στην Αρκαδία!
Αγώνες για την Α' και τη Β' Κατηγορία, αλλά και για τα παιδικά πρωταθλήματα θα γίνουν το Σαββατοκύριακο στην Αρκαδία.

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(7η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

Μελιγούς

Σάββατο

16/11/19

15:00

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

2.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

Σάββατο

16/11/19

15:00

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

3.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Τυρού

Σάββατο

16/11/19

15:00

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

 

4.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑ

Λεωνιδίου

Κυριακή

17/11/19

15:00

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

 

5.

ΔΟΞΑ - ΠΑΟΚ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

Κυριακή

17/11/19

15:00

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

 

6.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Φιλικών

Κυριακή

17/11/19

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Λεωνιδίου

Σάββατο

16/11/19

15:00

ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.

 

8.

ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Φιλικών

Σάββατο

16/11/19

15:00

ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

9.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

Κυριακή

17/11/19

11:00

 

3-0

10.

ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ

Αγίου Ανδρέα

Κυριακή

17/11/19

15:00

ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(4η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΑΕΚ - ΔΟΞΑ

Φιλικών

Σάββατο

16/11/19

11:00

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΚΟΥ Ε., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.

 

12.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

Σάββατο

16/11/19

11:00

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

13.

ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ

Φιλικών

Κυριακή

17/11/19

11:00

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΚΟΥ Ε., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(5η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Μελιγούς

Σάββατο

16/11/19

11:00

ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.

 

15.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Αγίου Ανδρέα

Κυριακή

17/11/19

11:00

SHEHU B.

 

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...