Menu
RSS
Κυριακή, 14/08/2022
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία!

Τοπικό ποδόσφαιρο | Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία!
Μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου της Αρκαδίας.

Αναλυτικά, όλα τα αποτελέσματα...

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΑΕΚ - ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών Σάββατο 18/12/21 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-3
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ Λεβιδίου Σάββατο 18/12/21 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
3. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Τεγέας Κυριακή 19/12/21 00:00   0-3 α.α.
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ Κυριακή 19/12/21 00:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
3-0
5. ΔΟΞΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
2-0
6. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους Κυριακή 19/12/21 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
Αναβλήθηκε
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. ΑΡΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ Φιλικών Τετάρτη 15/12/21 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΝΤΡΕΟΥ Δ. 1-2
8. Α.Ο.Ν.Τ. - ΕΛΠΙΔΑ Τεγέας Σάββατο 18/12/21 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
Αναβλήθηκε
9. ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΡΗΣ Φιλικών Κυριακή 19/12/21 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5-0
10. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΟΚ Μελιγούς Κυριακή 19/12/21 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
3-2
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11. Α.Ο.Ν.Τ. - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Τεγέας Τετάρτη 15/12/21 15:15   Αναβλήθηκε
12. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Σάββατο 18/12/21 09:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α.  
13. ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ Φιλικών Σάββατο 18/12/21 11:45 ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α.  
14. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Α.Ο.Ν.Τ. Λεβιδίου Κυριακή 19/12/21 00:00    
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα Τετάρτη 15/12/21 15:00 ΛΙΩΡΗΣ Χ. 0-5
16. ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Μελιγούς Σάββατο 18/12/21 11:00 ΝΙΚΑ Ι.  
17. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ Κορακοβουνίου Κυριακή 19/12/21 00:00    

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...