Tigers: "Τώρα, Αστέρα θυμίζει μόνο η γυναικεία ομάδα ..."!
![Tigers: "Τώρα, Αστέρα θυμίζει μόνο η γυναικεία ομάδα ..."!](/media/k2/items/cache/4319d29b8209536767234ae4746112bc_L.jpg)
Tigers Club
Σχετικά Άρθρα
- Κοινωνική Συμπερίληψη και Ανάπτυξη | Το Όραμα της Περιφέρειας Πελοποννήσου για Άτομα με Αναπηρία
- Βοηθός προπονητή ο Αναστάσης Κατσαρός στην ΑΕΚ Τρίπολης
- Είσαι νέος φοιτητής στην Τρίπολη και ψάχνεις για "σπίτι"; Η οικογένεια των Προσκόπων της Τρίπολης σε περιμένει!
- Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας διοργανώνει το 3o Φεστιβάλ Τσακωνιάς»
- Ξεκληρίστηκαν δύο οικογένειες στο σοκαριστικό τροχαίο με την νταλίκα στη Μεσσηνία
3 σχόλια
-
Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΑΜΑΡΙ. ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΟΙ 11 ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΑΠ' ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Α' ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΜΠΑΛΟΙ.
-
11.33 ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ .... ΚΟΙΜΑΤΑΙ !!!
-
Ποιός ιδιοκτήτης ομάδας να σας πάρει στα σοβαρά ρε ...πυρήνες των 20-25 αμούστακων τάχα μου "σκληροπυρηνικών" (έχω χ€$τεί από τα γέλια), που σας κοντράρουν ακόμα και τα άδεια καθίσματα του γηπέδου σε φωνές και παλμό; Δεν το έχετε πάρει χαμπάρι ότι οι δύο "εθνικοί ευεργέτες" σας (και μας) δουλεύουν ψιλό γαζί; Τι περιμένετε; Να βγουν και να το πουν οι ίδιοι για να το χωνέψετε; Τι στην ευχή, τόσο αχυρόμυαλοι είσαστε; Για να το σοβαρέψουμε τώρα, ο Αστέρας κάνει κι ένα μεγάλο καλό, για να μην τα βλέπουμε όλα αρνητικά. Σε κάθε παιχνίδι είτε εντός είτε εκτός έδρας, προσφέρει απλόχερα ύπνο απαλό και ήρεμο. Τύφλα νά' χει το καλύτερο υπνωτικό και ηρεμιστικό. Μιλάμε για άλλο επίπεδο ύπνου. Το έχω καταευχαριστηθεί. Σαν πουλάκι κοιμάμαι. Κι όταν ξυπνήσω και ξαναδώ άλλα 5 λεπτά αγώνα, θέλω να ξανακοιμηθώ. Μην το θεωρείτε απαραιτήτως κακό αυτό. Δεν είναι εύκολο να το πετύχει ομάδα. Πολλά μπράβο ρε σεις σε όλους εκεί στο τιμ, που μας δίνετε αυτή τη δυνατότητα ξεκούρασης και χαλάρωσης. Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας. Μακάρι να συνεχίσετε έτσι