Menu
RSS
Σάββατο, 22/06/2024
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας

Τοπικό ποδόσφαιρο Αρκαδίας | Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Τοπικό ποδόσφαιρο Αρκαδίας | Τα αποτελέσματα του Σαββάτου
Αγωνιστική δράση είχαμε στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας το απόγευμα του Σαββάτου.

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κορακοβουνίου Σάββατο 18/11/23 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-1
2. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ Αστρους Σάββατο 18/11/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-1
3. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 18/11/23 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-2
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Λεωνιδίου Κυριακή 19/11/23 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
5. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Τεγέας Κυριακή 19/11/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
6. ΑΕΚ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Φιλικών Κυριακή 19/11/23 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. ΑΕΚ - ΑΡΗΣ Φιλικών Σάββατο 18/11/23 12:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Σ. 0-7
8. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τεγέας Σάββατο 18/11/23 15:00 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-0
9. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Κυριακή 19/11/23 11:00 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ. 3-0
10. ΕΛΠΙΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ Φιλικών Κυριακή 19/11/23 11:00 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΤΕΡΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
11. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΕΣΤΑΝΗ Τυρού Κυριακή 19/11/23 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.  
ΠΑΙΔΙΚΟ
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12. ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 18/11/23 11:00 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π. 0-5
13. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 18/11/23 11:30 ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΑΛΗΣ Ν. 3-1
14. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΚ ΑΣΤΕΡΑ Σάββατο 18/11/23 15:30 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ. 8-1
15. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ Τεγέας Κυριακή 19/11/23 11:00 ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...