Menu
RSS
Παρασκευή, 01/03/2024
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας

Ποδόσφαιρο Αρκαδίας | Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου και οι βαθμολογίες (10-11/2/2024)

Ποδόσφαιρο Αρκαδίας | Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου και οι βαθμολογίες (10-11/2/2024)

Τα σημερινά αποτελέσματα στα γήπεδα της Αρκαδίας.

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 10/02/24 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5-1
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Τεγέας Σάββατο 10/02/24 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
3. ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών Κυριακή 11/02/24 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-5
4. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Παναρκαδικού Κυριακή 11/02/24 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5-0
5. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους Κυριακή 11/02/24 15:00 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
4-0
6. ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑ Μελιγούς Κυριακή 11/02/24 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ Σάββατο 10/02/24 00:00   0-3 α.α.
8. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ Αστρους Σάββατο 10/02/24 15:00 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΑ Ι., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. 1-2
9. ΕΛΠΙΔΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών Σάββατο 10/02/24 15:00 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. 3-1
10. ΑΕΚ - ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών Κυριακή 11/02/24 11:00 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ. 1-4
11. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Τεγέας Κυριακή 11/02/24 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
0-1
ΠΑΙΔΙΚΟ
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12. ΑΕΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ Φιλικών Σάββατο 10/02/24 10:30 ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ. 4-0
9η αγωνιστική
13. ΕΛΠΙΔΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τεγέας Σάββατο 10/02/24 11:30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α΄ΕΠΣΑ

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 40 14 13 1 0 54 11
2. ΜΕΛΙΓΟΥ 34 14 11 1 2 43 19
3. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 29 14 9 2 3 31 19
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 27 14 8 3 3 27 16
5. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 23 14 7 2 5 26 14
6. ΤΕΓΕΑ 19 14 5 4 5 19 20
7. ΗΡΑΚΛΗΣ 15 14 4 3 7 17 25
8. ΑΕΚ 15 14 3 6 5 25 22
9. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 14 14 3 5 6 17 30
10. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 10 14 3 1 10 12 34
11. ΒΡΑΣΙΕΣ 10 14 2 4 8 13 29
12. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 0 14 0 0 14 7 52

ΒΈΠΣΑ

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΠΟΛΛΩΝ 30 11 10 0 1 28 6
2. ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ 30 11 10 0 1 35 2
3. ΑΡΗΣ 21 9 7 0 2 25 13
4. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19 9 6 1 2 20 7
5. ΝΕΣΤΑΝΗ 12 8 4 0 4 16 16
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 9 8 3 0 5 9 16
7. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 7 9 2 1 6 9 13
8. ΕΛΠΙΔΑ 7 10 2 1 7 10 26
9. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 7 11 2 1 8 14 27
10. ΑΕΚ 0 10 0 0 10 5 45

ΠΑΙΔΙΚΟ

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΣΤΕΡΑΣ 24 9 8 0 1 42 6
2. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20 9 6 2 1 21 6
3. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 17 10 5 2 3 28 16
4. ΑΕΚ 13 8 4 1 3 15 17
5. ΕΛΠΙΔΑ 13 10 4 1 5 12 21
6. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 11 10 3 2 5 11 15
7. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 11 10 3 2 5 18 18
8. ΜΕΛΙΓΟΥ 0 10 0 0 10 5 53

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Tags:

ΕΠΣΑ,

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...