Η επετειακή μπασκετική φανέλα της ΚΑΕ ΑΕΚ στο μουσείο της ΑΕΚ Τρίπολης!
Μια ακόμη πολύ σημαντική και συλλεκτική προσθήκη για το μουσείο της ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ αφού προστέθηκε σε αυτό και η επετειακή μπασκετική φανέλα της ΚΑΕ ΑΕΚ με τις υπογραφές όλων των παικτών της και το λογότυπο των 100 ΧΡΟΝΩΝ από την ίδρυση του αθλητικού συλλόγου.
Ο προεδρος της ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Παν. Βαλασόπουλος και όλο το Διοικητικό Συμβούλιο ευχαριστούν τον φιλο και παλιό μέλος του διοικητικού συμβουλίου,Σωκράτη Κοσμιδη,για αυτή την πολύ ωραία προσφορά! Να είσαι σίγουρος ότι κ αυτή η αναμνηστική φανέλα θα βρει την θεση που της αξίζει στο μουσειακό χώρο της ομαδας που τόσα χρόνια είσαι πάντα δίπλα της. Σωκράτη σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά ΔΙΠΛΑ!!
Ο προεδρος της ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Παν. Βαλασόπουλος και όλο το Διοικητικό Συμβούλιο ευχαριστούν τον φιλο και παλιό μέλος του διοικητικού συμβουλίου,Σωκράτη Κοσμιδη,για αυτή την πολύ ωραία προσφορά! Να είσαι σίγουρος ότι κ αυτή η αναμνηστική φανέλα θα βρει την θεση που της αξίζει στο μουσειακό χώρο της ομαδας που τόσα χρόνια είσαι πάντα δίπλα της. Σωκράτη σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά ΔΙΠΛΑ!!
Tags:
Μουσείο ΑΕΚ Τρίπολης,Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!