Τρίπολη | Αθλητές και αθλήτριες βράβευσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πελοποννήσου (εικόνες - βίντεο)
![Τρίπολη | Αθλητές και αθλήτριες βράβευσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πελοποννήσου (εικόνες - βίντεο)](/media/k2/items/cache/a0d5ef859a6f88558722655a18fab1e8_L.jpg)
Την καθιερωμένη εκδήλωση βραβεύσεων των καλύτερων αθλητών/τριών της Περιφέρειας Πελοποννήσου για τη χρονιά που μας πέρασε, πραγματοποίησε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Περιφέρειας Πελοποννήσου, σήμερα, Κυριακή 11 Φεβρουαρίου, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Μουσικού Σχολείου Τρίπολης.
Στηn εκδήλωση χαιρετισμό απηύθυνα ο κ. Βινατσέλας πρόεδρος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Περιφέρειας Πελοποννήσου, η κα.Σοφία Σακοράφα πρόεδρος της Ομοσπονδίας, ο Αντιπεριφερειάρχης Αρκαδίας Κώστας Μανδρώνης Μανδρώνης, ο αντιδήμαρχος αθλητισμού Γιώργος Λαγός, ο επικεφαλής της παράταξης «Τρίπολη – Ενωμένοι Μπροστά" και επικεφαλής της μείζονος μειοψηφίας του ΔΣ Τρίπολης Γιάννης Σμυρνιώτης και ο Δήμαρχος Βόρειας Κυνουρίας Γιώργος .Καμπύλης.
Παράλληλα πριν την βράβευση των αθλητών-τριών πραγματοποιήθηκε και η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Tags:
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πελοποννήσου,Σχετικά Άρθρα
- Κοινωνική Συμπερίληψη και Ανάπτυξη | Το Όραμα της Περιφέρειας Πελοποννήσου για Άτομα με Αναπηρία
- Βοηθός προπονητή ο Αναστάσης Κατσαρός στην ΑΕΚ Τρίπολης
- Είσαι νέος φοιτητής στην Τρίπολη και ψάχνεις για "σπίτι"; Η οικογένεια των Προσκόπων της Τρίπολης σε περιμένει!
- Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας διοργανώνει το 3o Φεστιβάλ Τσακωνιάς»
- Ξεκληρίστηκαν δύο οικογένειες στο σοκαριστικό τροχαίο με την νταλίκα στη Μεσσηνία