Menu
RSS
Κυριακή, 14/04/2024
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας

Ποδόσφαιρο Αρκαδίας | Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (24/2/2024)

Ποδόσφαιρο Αρκαδίας | Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (24/2/2024)

Αγωνιστική δράση είχαμε στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας το απόγευμα του Σαββάτου.

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεωνιδίου Σάββατο 24/02/24 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-1
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ Τεγέας Σάββατο 24/02/24 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-1
3. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αστρους Σάββατο 24/02/24 18:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
1-0
4. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 25/02/24 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
 
5. ΑΕΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ Φιλικών Κυριακή 25/02/24 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
6. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Παναρκαδικού Κυριακή 25/02/24 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
 
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ Σάββατο 24/02/24 00:00   0-3 α.α.
8. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ Φιλικών Σάββατο 24/02/24 15:00 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
9. ΝΕΣΤΑΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών Κυριακή 25/02/24 11:00 ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
10. ΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Τεγέας Κυριακή 25/02/24 15:00 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
ΠΑΙΔΙΚΟ
(11η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11. ΑΕΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 24/02/24 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-2
12. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αστρους Κυριακή 25/02/24 11:00 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΡΛΑ Χ., ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ Δ.  
13. ΜΕΛΙΓΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ Μελιγούς Κυριακή 25/02/24 11:00 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
14. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ Λεωνιδίου Κυριακή 25/02/24 12:00 ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΑΛΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.  

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...