Τοπικό ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία!
Το πρόγραμμα των αγώνων, σε παιδικές και ανδρικές κατηγορίες ποδοσφαίρου, στην Αρκαδία, γι’ αυτό το Σαββατοκύριακο, είναι ...
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
1. |
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
Φιλικών |
Σάββατο |
10/12/16 |
09:30 |
ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΚΚΟΣ Θ. |
|
2. |
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
Φιλικών |
Σάββατο |
10/12/16 |
11:30 |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. |
|
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
3. |
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
Φιλικών |
Σάββατο |
10/12/16 |
15:00 |
ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
|
4. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ |
Λεωνιδίου |
Σάββατο |
10/12/16 |
15:00 |
ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
5. |
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ |
Αστρους |
Σάββατο |
10/12/16 |
15:00 |
ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. |
|
6. |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
Αγίου Ανδρέα |
Σάββατο |
10/12/16 |
15:00 |
ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
1. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΑΣΤΕΡΑ |
Κυριακή |
11/12/16 |
09:00 |
ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β. |
|
2. |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
ΔΑΚ Μεγαλόπολης |
Κυριακή |
11/12/16 |
11:30 |
ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. |
|
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
3. |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
Αστρους |
Κυριακή |
11/12/16 |
11:00 |
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. |
|
4. |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
Μελιγούς |
Κυριακή |
11/12/16 |
11:00 |
ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. |
|
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
5. |
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
Φιλικών |
Κυριακή |
11/12/16 |
15:00 |
ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) |
|
6. |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
Αγίου Ανδρέα |
Κυριακή |
11/12/16 |
15:00 |
ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) |
|
7. |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
Λεωνιδίου |
Κυριακή |
11/12/16 |
15:00 |
ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
|
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
8. |
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ |
Μελιγούς |
Κυριακή |
11/12/16 |
15:00 |
ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ. |
|
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
9. |
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΝΕΣΤΑΝΗ |
Φιλικών |
Κυριακή |
11/12/16 |
11:00 |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι. |
|
10. |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ |
Λεβιδίου |
Κυριακή |
11/12/16 |
15:00 |
ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΚΟΚΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
11. |
ΚΟΡΥΘΙΟ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΝΕΣΤΑΝΗΣ |
Κυριακή |
11/12/16 |
15:00 |
ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν. |