Τετάρτη, 24/04/2024

Αιχμές Ελευθερόπουλου για τη διαιτησία με τον Πανιώνιο (vd)

Δείτε το βίντεο με όσα ειπώθηκαν στη συνέντευξη Τύπου του Δημήτρη Ελευθερόπουλου και του Βλάνταν Μιλόγιεβιτς μετά το τέλος του αγώνα ΑΣΤΕΡΑΣ-Πανιώνιος 1-1...
Στη συνέντευξη τύπου, ο κ. Ελευθερόπουλος είπε ότι ο Αστέρας στο πρώτο ημίχρονο ήταν καλύτερος και δικαίως προηγήθηκε. Στο δεύτερο ημίχρονο, με την πρώτη φάση του, έβαλε γκολ ο Πανιώνιος, αλλά στο τέλος του αγώνα θα μπορούσε να πάρει τη νίκη ο Αστέρας.
Για τη διαιτησία, είπε ότι είναι άσχημο ο διαιτητής να αλλάζει συμπεριφορά από το ημίχρονο και μετά. "Οι παίχτες μου ορκίζονται ότι δεν είναι κόρνερ, πριν το γκολ".