Παρασκευή, 19/04/2024

Απαράδεκτος Στυλιαράς – Σε 19 λεπτά απέβαλλε τον Καλτσά με δύο ανύπαρκτες κίτρινες!

Σε πρωταγωνιστή του αγώνα στο Περιστέρι εξελίσσεται ο διαιτητής Στυλιαράς, ο οποίος … κατάφερε μέσα σε διάστημα 19 λεπτών (στο 19 και στο 38) να βγάλει δύο κίτρινες κάρτες και να αποβάλει τον Καλτσά, αφήνοντας τον Αστέρα με δέκα παίχτες.

Πρόκειται για δύο ανύπαρκτες κάρτες, αφού σε καμία από τις δύο περιπτώσεις, ο Καλτσάς δεν έπρεπε να δεχθεί κάρτα. Μάλιστα, στη φάση της αποβολής του, το φάουλ στον παίχτη του Ατρόμητου, δεν κάνει καν ο Καλτσάς, αλλά ο Γιαννούλης!

Τα σφυρίγματα του Στυλιαρά έχουν κάνει έξαλλους τους ανθρώπους του Αστέρα, που είδαν την ομάδα να χάνει με 1-0 στο ημίχρονο και να μένει με παίχτη λιγότερο από το 39ο λεπτό.