Menu
RSS
Παρασκευή, 26/04/2019
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Τοπικό ποδόσφαιρο | Οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αρκαδίας ανακοίνωσε τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 20/01/19 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ Κ., ΠΕΤΡΑΚΟΣ Β.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ Αστρους Σάββατο 19/01/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 19/01/19 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Μελιγούς Κυριακή 20/01/19 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑ Τυρού Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 19/01/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
9. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
10. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου Κυριακή 20/01/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Μελιγούς Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
12. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τυρού Κυριακή 20/01/19 15:00 ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
13. ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Κυριακή 20/01/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., BEKTASH S., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
14. ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Λεβιδίου Κυριακή 20/01/19 15:00 3-0 α.α.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Αστρους Κυριακή 20/01/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
 
 
 

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...