Ποδηλατοδρομία στο Λεωνίδιο - Έκτακτες κυκλοφοριακές ρυθμίσεις
![Ποδηλατοδρομία στο Λεωνίδιο - Έκτακτες κυκλοφοριακές ρυθμίσεις](/media/k2/items/cache/dd4d3ff4b53c56b59fa60c36d9f8b835_L.jpg)
Το Δημοτικό Συμβούλιο Νότιας Κυνουρίας ενέκρινε για την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή της Ποδηλατοδρομίας 2023, που διοργανώνει o Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου με την συμμετοχή της ΔΗ.Κ.Ε.Ν.Κ προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Δημοτική Κοινότητα Λεωνιδίου, για την Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 ως εξής:
1. ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 18:30 -20:30. Διακοπή κυκλοφορίας στην παραποτάμια οδό από το ύψος της Φάμπρικας Πολιτισμού έως το 4ο χλμ. Επαρχιακής Οδού Λεωνιδίου – Πλάκας (διακοπή ενός ρεύματος κυκλοφορίας).
2. ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 19:00-20:00. Διακοπή κυκλοφορίας στην παραποτάμια οδό από το ύψος της Φάμπρικας Πολιτισμού έως το τέλος της παραποτάμιου οδού, προς Κοσμά (διακοπή και των δυο ρευμάτων κυκλοφορίας).
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!