Ο Όμιλος τένις της ΑΕΚ στολίζει το Χριστουγεννιάτικo δέντρο του στο ΔΑΚ Τρίπολης
![Ο Όμιλος τένις της ΑΕΚ στολίζει το Χριστουγεννιάτικo δέντρο του στο ΔΑΚ Τρίπολης](/media/k2/items/cache/7760c47517d9ac1c6a0302803bf11e14_L.jpg)
” A December to remember”
Καλούμε όλους τους μικρούς αλλά και μεγάλους μας φίλους στον στολισμό του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στις εγκαταστάσεις του ομίλου μας στο Δ.Α.Κ Τρίπολης, την Παρασκευή 8/12 και ώρα 18:00!!
Από νωρίς το απόγευμα θα έχουμε φτιάξει χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρά με μουσική, στολίδια, γλυκά, ζαχαρωτά και φυσικά το παραδοσιακό τσουκαλόκαυτο του ομίλου μας για τα ενήλικα μέλη μας. Οι Χριστουγεννιάτικες εκπλήξεις του ομίλου μας συνεχώς βελτιωμένες χρονιά με χρονιά, ευχόμαστε να σας συναρπάσουν.
Τέλος ο Πρόεδρος του συλλόγου κ. Βαλασόπουλος Παναγιώτης θα παραδώσει στην αγωνιστική ομάδα των juniors τις νέες τους φόρμες – εμφανίσεις , ως χριστουγεννιάτικο δώρο. Οι νέες εμφανίσεις του ομίλου τένις της ΑΕΚ Τρίπολης είναι εδώ και θα συνοδεύουν τους αθλητές μας σε όλες τους τις αθλητικές δραστηριότητες.
Σας περιμένουμε να καλωσορίσουμε μαζί και αυτή τη χρονιά το Πνεύμα των Χριστουγέννων… #adecembertoremember
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
1 σχόλιο
-
Τώρα που έχουν τον Ρηνο θα κάνουν ότι θέλουν στο ΔΑΚ.