Στους καταρράκτες της Λεπίδας την Κυριακή ο ΣΑΟΟ
![Στους καταρράκτες της Λεπίδας την Κυριακή ο ΣΑΟΟ](/media/k2/items/cache/e8e09c7ca5f3a1957b24707ac0ab6cee_L.jpg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΣΑΟΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2024, ΠΑΡΝΩΝΑΣ - ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ΛΕΠΙΔΑΣ
Σε ένα από τα ομορφότερα και συνάμα σχετικά άγνωστα θαύματα του Πάρνωνα, τους καταρράκτες της Λεπίδας, θα εξορμήσει ο Σύλλογος Αρκάδων Ορειβατών Οικολόγων [ΣΑΟΟ] την Κυριακή 7 Απριλίου 2024, σε μια περιοχή που μυρίζει ρίγανη και φασκόμηλο και όπου τα πλατάνια που φύονται πάνω στις πέτρες συνθέτουν ένα εντυπωσιακό τοπίο. Πληροφορίες – δηλώσεις συμμετοχής στα γραφεία του ΣΑΟΟ, Β. Δεκάζου 9-11, τηλ.: 2710234980, email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!