Εκλογές ΝΔ στην Αρκαδία | Τα εκλογικά κέντρα, οι ώρες ψηφοφορίας και οι υποψήφιοι
Την Κυριακή, 24 Οκτωβρίου 2021, από 08:00 π.μ. έως 19:00 μ.μ., θα διεξαχθούν οι Εσωκομματικές Εκλογές της Νέας Δημοκρατίας για την ανάδειξη Υποψηφίων Προέδρων και Μελών Δ.Ε.Ε.Π., Προέδρων και Μελών ΔΗΜ.Τ.Ο. και Συνέδρων για το προσεχές Τακτικό Συνέδριο.
Οι ΧΩΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ είναι οι εξής:
Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Τρίπολης
Αποστολοπούλειο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Τρίπολης
Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Βόρειας Κυνουρίας
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών (Κ.Ε.Π.) Άστρους
Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Γορτυνίας
Αίθουσα Δήμου Τροπαίων
Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Μεγαλόπολης
Κ.Α.Π.Η Μεγαλόπολης (πρώην Δημαρχείο)
Δημοτική Τοπική Οργάνωση (ΔΗΜ.Τ.Ο.) Νότιας Κυνουρίας
Βιβλιοθήκη Λεωνιδίου
Επισημαίνεται ότι οι εσωκομματικές εκλογές της Νέας Δημοκρατίας διεξάγονται με τη λήψη μέτρων για την προστασία της δημόσιας υγείας και της υγείας όλων όσων συμμετέχουν σε αυτές. Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική.
Υποψήφιοι Πρόεδροι και Μέλη Δ.Ε.Ε.Π, Πρόεδροι και Μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. και Σύνεδροι
ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (Δ.Ε.Ε.Π.) ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Υποψήφιοι Πρόεδροι
ΜΑΥΡΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Βάλια) του Θεοδώρου
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αριστοτέλους
Υπόψηφια Μέλη
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αθανασίου
ΚΟΥΝΑ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Λυμπερίου
ΜΠΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννου
ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ του Κωνσταντίνου
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλκιβιάδη
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Υποψήφιος Πρόεδρος
ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
Υποψήφια Μέλη
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Επαμεινώνδα
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
Υποψήφιος Πρόεδρος
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου
Υποψήφια Μέλη
ΖΕΡΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννου
ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
ΚΑΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Γεωργίου
ΛΕΓΚΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ
Υποψήφιος Πρόεδρος
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαραλάμπου
Υποψήφια Μέλη
ΚΑΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αποστόλου
ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περικλή
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
ΣΤΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
Υποψήφιος Πρόεδρος
ΠΡΙΛΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
Υποψήφια Μέλη
ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Λεωνίδα
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αλεξάνδρου
ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννου
ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλους
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
Υποψήφιος Πρόεδρος
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
Υποψήφια Μέλη
ΒΡΕΤΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου
ΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ του Διαμαντή
Υποψήφιοι Σύνεδροι:
ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΟΥΝΑ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Λυμπερίου
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιπποκράτη
ΜΠΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννου
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ του Κωνσταντίνου
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
2 σχόλια
-
Από πού το εμαθες ρε επιστήμονα?
-
Το Τατουλιστάν έδωσε τη Ν. Κυνουρία έμαθα...