Στις φυλακές Τρίπολης ο Σκαντζός - Δεσμεύτηκε για επίλυση προβλημάτων
![Στις φυλακές Τρίπολης ο Σκαντζός - Δεσμεύτηκε για επίλυση προβλημάτων](/media/k2/items/cache/013ae83cb0712a9623a58b1c5a26f3a5_L.jpg)
Το Ειδικό Σωφρονιστικό Κατάστημα Κράτησης Τρίπολης επισκέφθηκε σήμερα 19-1-2023 ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Αρκαδίας Εμμανουήλ Σκαντζός κατόπιν πρόσκλησης του Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου υπαλλήλων εξωτερικής φρουράς Κ.Κ. Τρίπολης.
Ο Αντιπεριφερειάρχης είχε συνάντηση με τον προϊστάμενο του καταστήματος κ.Διονύση Μπαχό από τον οποίο ενημερώθηκε για κτιριακά ζητήματα που απασχολούν τις φυλακές Τρίπολης.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Αρκαδίας δεσμεύτηκε σε συνεργασία με τις αρμόδιες υπηρεσίες της Π.Ε. Αρκαδίας ότι θα επιλυθούν τα προβλήματα.
Παρόντες ήταν ο πρόεδρος των εξωτερικών φρουρών κ.Παναγιώτης Δρούζιας, ο γραμματέας κ.Παναγιώτης Σμυρνιώτης και ο αρχιφύλακας κ.Παναγιώτης Πανόπουλος.
2 σχόλια
-
με λόγια χτίζονται ανώγεια και κατώγεια. Ψηφαλάκια θέλει ο κακομοίρης
-
Είπα κι εγώ στις φυλακές Τρίπολης ο Σκαντζός; Ανταριάστηκα κομμάτι