Πρόεδρος Καμαρίου: "Ο Δήμαρχος Κώστας Τζιούμης κάνει την υπόσχεση, πράξη"
![Πρόεδρος Καμαρίου: "Ο Δήμαρχος Κώστας Τζιούμης κάνει την υπόσχεση, πράξη"](/media/k2/items/cache/4d23bb6e893a1ad0eae1b0a61c3abdfc_L.jpg)
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
5 σχόλια
-
Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου... Δεν ξέρω γιατί σας κάνει εντύπωση αυτό που γίνεται προεκλογικά. Αποτελεί πάγια πρακτική των κυβερνώντων να τα δίνουν όλα πριν τις εκλογές....
-
Τζιούμη αύριο θα ρθούνε τα κανάλια όλα ρε, για να δείξουμε πως πνίγηκε κεντρικό σημείο της πόλης, που παρακαλάγαμε τον καννελοπουλο για δύο κυβικά πίσσα. Άντε να χαθείς ρε πρέπει να ντρέπεσαι
-
Ρε εδώ ο αθεόφοβος έχει αφήσει από τον Μάρτιο του 2021 χωρίς πίσσα και χωρίς φωτισμό, δημοτικό δρόμο σε κεντρικό σημείο της πόλης ως εκδίκηση γιατί κατσιαδάσαμε τον ερωτίλα. Αντε από εκεί αχρείοι
-
Ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται. . . . Ο,τι προλάβετε να σώσετε. Οι προεκλογικές επιταγές είναι πολλές κ δεν έχει αντίκρυσμα. . . Πέρασαν 4 καλοκαίρια κ 3 χειμώνες. Αυτό είναι ο ορισμός του "σπασμωδικές κινήσεις". Όπως κ η Εθνομαρτύρων. Ο καιρός γαρ εγγύς. . .
-
ΡΩΤΑΤΕ ΤΟ ΝΙΟΧΩΡΙ,
Του τζηβα!!