Ζούνης: "Δύο χωρίς καμία απάντηση από τον Δήμαρχο Γορτυνίας για το μπλοκάρισμα λογαριασμών" - Πρωτοβουλία για έκτακτο δημοτικό συμβούλιο
![Ζούνης: "Δύο χωρίς καμία απάντηση από τον Δήμαρχο Γορτυνίας για το μπλοκάρισμα λογαριασμών" - Πρωτοβουλία για έκτακτο δημοτικό συμβούλιο](/media/k2/items/cache/8685f0be5684c43132dd0721f9509314_L.jpg)
Ανεξάρτητη Κίνηση Δημοτών Γορτυνίας
Επικεφαλής της παράταξης Ζούνης Πέτρος
Πέρασαν δύο μέρες απο την αποστολή αυτής της επιστολής σε όλους τους δημοτικούς συμβούλους και δεν πήρα καμία απάντηση. Ούτε καν ο δήμαρχος είχε την ελάχιστη ευαισθησία να δώσει μια απάντηση για να ενημερώσει τους δημότες του. Εγώ θα επιμένω και θα περιμένω. Επίσης θέλω να ενημερώσω οτι τελικά πίσω απο το μπλοκάρισμα των λογαριασμών βρίσκονται τα λεγώμενα funds που έχουν αγοράσει απο την τράπεζα το χρέος
Επιστολή προς όλους τους δημοτικούς συμβούλους δήμου Γορτυνίας
Αγαπητοί συνάδελφοι πριν λίγες μέρες δεσμεύτηκαν οι λογαριασμοί του δήμου Γορτυνίας από τράπεζα. Επειδή είναι ανάστατοι προσωπικό και συνεργάτες του δήμου,σας ζητώ να ζητήσουμε έκτακτο δημοτικό συμβούλιο με μοναδικό θέμα το παραπάνω. Ζητάμε ενημέρωση και να παρθούν αποφάσεις. Οσοι συμφωνούν παρακαλώ ας μου απαντήσουν στο email μου άμεσα Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτιμηση
Ζούνης Πέτρος
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
1 σχόλιο
-
Εκτός της εύκολης κριτικής, ο κ. Ζούνης ως πρόεδρος δημ. συμβουλίου εκείνης της εποχής (Δήμαρχος κ. Γιαννόπουλος), θα πρέπει να απαντήσει γιατί δεν εξυπηρετήθηκε η υποχρέωση αν το έργο εκτελέστηκε.