Εκλογές ΤΕΕ στην Πελοπόννησο | Όλα τα αποτελέσματα για συνδυασμούς και υποψηφίους! (ΟΝΟΜΑΤΑ)
Τα προσωρινά αποτελέσματα για τις εκλογές του Τεχνικού Επιμελητηρίου στην Πελοπόννησο παρουσιάζει το "Καλημέρα Αρκαδία".
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
Ψηφίσαντες: 1212
Έγκυρα: 1175
Άκυρα: 29
Λευκά: 8
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 226
2 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΔΚΜ 817
3 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 88
4 ΕλΕΜ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 42
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
ΣΥΝΟΛΟ: 1175
--------------------------------------------------------------------------------------
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Α. 23
2 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Βασίλης Σ. 8
3 ΚΟΝΤΟΥ Μαρία Α. 21
4 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ Παναγιώτης Ε. 20
5 ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Α. 21
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος Α. 10
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Γ. 16
3 ΔΗΜΑΚΗ Σοφία Θ. 26
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Όθων Σ. 15
5 ΣΕΛΛΗΣ Τρύφων Η. 38
6 ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗΣ Νικόλαος Δ. 42
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 ΛΙΒΑΝΗΣ Δημήτριος Β. 14
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1 ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ Ιωάννης Γ. 45
2 ΔΟΥΜΑΝΗ Σταματίνα Π. 21
3 ΚΑΤΣΩΛΑΣ Περικλής Κ. 21
4 ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ Βασιλική Ν. 16
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία Η. 27
2 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Ν. 48
3 ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ Σπυρίδων Μ. 39
4 ΚΟΤΣΙΛΙΕΡΗΣ Θεόδωρος Κ. 18
5 ΚΟΥΖΗ Αντωνία Δ. 28
6 ΚΟΥΡΑΦΑΣ Γεώργιος Θ. 24
7 ΛΕΥΚΙΜΜΙΑΤΗΣ Χαράλαμπος Ν. 33
8 ΜΑΚΡΗΣ Χριστόδουλος Ν. 36
9 ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Β. 47
10 ΜΠΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική Σ. 24
11 ΜΠΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος Ι. 64
12 ΜΩΡΑΚΕΑ Κυριακή Α. 60
13 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ Παντελής Ν. 17
14 ΠΑΤΣΑΡΙΝΟΥ Καλλιόπη (Κέλλυ) Ν. 41
15 ΣΑΪΤΗΣ Παναγιώτης Δ. 24
16 ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗΣ Αντώνιος Δ. 25
17 ΤΣΩΝΗΣ Γρηγόριος Α. 17
--------------------------------------------------------------------------------------
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΔΚΜ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Γ. 135
2 ΓΑΛΑΝΗΣ Σωκράτης Μ. 31
3 ΚΟΝΤΗΣ Δημήτριος Ν. 47
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος Ν. 27
5 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ Δημήτριος Π. 82
6 ΜΑΝΩΛΗΣ Κωνσταντίνος Α. 224
7 ΜΠΟΚΟΛΑΣ Δημήτριος Γ. 53
8 ΜΠΟΥΡΑΣ Ανδρέας Α. 59
9 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας Π. 72
10 ΣΑΣΣΑΛΟΣ Ιωάννης Γ. 229
11 ΤΣΙΩΛΗ Χαρίκλεια Δ. 437
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Γ. 94
2 ΔΟΥΚΑΣ Αναστάσιος Γ. 31
3 ΖΑΧΑΡΙΑΣ Παναγιώτης Π. 65
4 ΚΑΜΠΟΣΟΣ Αναστάσιος Σ. 50
5 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ Λάμπρος Δ. 169
6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος Σ. 98
7 ΜΑΡΓΕΛΟΣ Στέφανος Π. 32
8 ΜΑΣΤΟΡΙΚΟΣ Χρήστος Ε. 225
9 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική Π. 113
10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μαρία Ε. 52
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ Γεώργιος Α. 43
2 ΔΕΛΗ Χριστίνα Π. 50
3 ΘΩΔΗΣ Ιωάννης Θ. 32
4 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ Κωνσταντίνα Ι. 47
5 ΚΟΣΥΦΑΚΗ Θεοφανία Δ. 56
6 ΚΩΣΤΗΡΗΣ Γεώργιος Χ. 255
7 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Ιωάννης Κ. 42
8 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Χρήστος Α. 55
9 ΠΛΑΤΑΚΟΣ Αθανάσιος Α. 48
10 ΣΚΟΥΡΤΗ Κωνσταντίνα Δ. 55
11 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ιερόθεος Β. 41
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Β. 54
13 ΧΡΥΣΙΚΟΣ Παύλος Κ. 72
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1 ΒΕΡΟΥΤΗΣ Βασίλειος Ν. 208
2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ Λέανδρος Ν. 90
3 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ Πολυζώης Ν. 172
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
4 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ Νικόλαος Σ. 52
5 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Δήμητρα Ι. 61
6 ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ Παναγιώτης Σ. 45
7 ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ Σπύρος Ν. 119
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος Σ. 165
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Κ. 87
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ευστάθιος Α. 87
4 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος Γ. 25
5 ΚΟΥΤΡΑΦΟΥΡΗΣ Βασίλειος Π. 140
6 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Αναστασία (Νατάσσα) Κ. 295
7 ΜΑΡΛΑΝΤΗΣ Γεώργιος Θ. 150
8 ΜΠΟΥΡΑΣ Ιωάννης Κ. 90
9 ΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Ν. 28
10 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Ν. 121
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Ι. 129
--------------------------------------------------------------------------------------
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΠΑΝΟΥΚΛΙΑΣ Κωνσταντίνος Γ. 15
2 ΠΑΝΟΥΣΗ Παναγιώτα Β. 19
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
1 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ Νικόλαος Ε. 26
2 ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ Χρήστος Κ. 10
3 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνος Φ. 12
4 ΝΤΑΝΤΗΣ Ιωάννης Κ. 7
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος Χ. 17
2 ΤΖΕΚΟΥ Παρασκευή Δ. 10
3 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ Δημήτριος Γ. 5
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1 ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ Γρηγόριος Ι. 9
2 ΓΡΙΒΑΣ Νικόλαος Α. 9
3 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ Ιωάννης Α. 4
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΜΠΟΛΕΤΗΣ Θεόδωρος Ε. 11
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος Γ. 20
3 ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Α. 16
4 ΧΡΗΣΤΟΥ Ιωάννα Α. 13
--------------------------------------------------------------------------------------
ΕλΕΜ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΜΟΤΖΡΙΑΝ Αθανάσιος Ε. 14
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης Κ. 12
2 ΚΟΥΤΧΙΑΣ Κωνσταντίνος Ι. 18
3 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Π. 27
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΑΘΗΝΑΙΟΣ Ηλίας Α. 14
--------------------------------------------------------------------------------------
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Α.
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
Ψηφίσαντες:1202
Έγκυρα:1118
Άκυρα:62
Λευκά:22
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 228
2 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΔΚΜ 575
3 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 170
4 ΕλΕΜ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 145
ΣΥΝΟΛΟ: 1118
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος Γ. 37
2 ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ Σταύρος Ι. 48
3 ΛΕΥΚΙΜΜΙΑΤΗΣ Χαράλαμπος Ν. 61
4 ΜΠΑΡΔΗΣ Σταύρος Γ. 67
5 ΣΕΛΛΗΣ Τρύφων Η. 64
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΔΚΜ
1 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ Δημήτριος Λ. 188
2 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ Γεώργιος Κ. 201
3 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Ιωάννης Κ. 97
4 ΡΙΖΑΣ Χρίστος Γ. 132
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
1 ΓΚΟΝΗΣ Κωνσταντίνος Γ. 50
2 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Κωνσταντίνος Η. 10
3 ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ Γεώργιος Χ. 10
4 ΠΑΝΔΗΣ Κωνσταντίνος Χ. 39
5 ΤΖΑΒΕΛΛΑ Αικατερίνη Σ. 30
6 ΤΣΑΜΑΝΤΑ Μαρία Α. 26
7 ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ Αικατερίνη Ι. 23
8 ΨΥΧΑΡΗΣ Παναγιώτης Η. 25
ΕλΕΜ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
1 ΑΘΗΝΑΙΟΣ Ηλίας Α. 54
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Θ. 35
3 ΜΟΤΖΡΙΑΝ Αθανάσιος Ε. 39
4 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Π. 58