Άναμμα Χριστουγεννιάτικου Δένδρου | Στην Τρίπολη θα τραγουδήσει μουσικό συγκρότημα αλλά … όχι οι ''ONE''!
![Άναμμα Χριστουγεννιάτικου Δένδρου | Στην Τρίπολη θα τραγουδήσει μουσικό συγκρότημα αλλά … όχι οι ''ONE''!](/media/k2/items/cache/ace164487efe1a161bf8ebb465075cb0_L.jpg)
Ο Δήμος Τρίπολης θα ανακοινώσει άμεσα τις λεπτομέρειες για τις εορταστικές εκδηλώσεις των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
Το Χριστουγεννιάτικο Χωριό θα λειτουργήσει στην πλατεία Άρεως.
Όσο για το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δένδρου, θα υπάρχει συναυλία με μουσικό συγκρότημα, αλλά αυτό δεν είναι οι ONE.
Οι ανακοινώσεις θα γίνουν πολύ σύντομα από την αρμόδια Αντιδήμαρχο Πολιτισμού, κυρία Ελένη Καρούντζου.
13 σχόλια
-
φέρτε την Δαμαλακη να γίνει πανελλαδικός πανικός!
-
11.52 Ποιοί ακριβώς είπαν ότι θα έρθουν οι ΟΝΕ; Βγήκε κάποιο επίσημο πρόγραμμα εκδηλώσεων; Εγώ τουλάχιστον δεν έχω δει κάτι στα τοπικά ΜΜΕ. Από τη στιγμή λοιπόν που δεν υπάρχει κάτι επίσημο θεωρώ ότι ο καθένας μπορεί να βγαίνει και να λέει ό,τι του αρέσει. Έχω ακούσει αυτές τις μέρες σε πηγαδάκια 4-5 διαφορετικά ονόματα. Αυτό δε σημαίνει ότι θα έρθουν
-
Τότε τι λένε ότι θα φέρουν τους ONE απλά κοροϊδεύουν τον κόσμο
-
@ 13:01 Το πιστεύεις ή όχι, δεν είμαι εγώ που έγραψα το ειρωνικό σχόλιο για την κ. Καρούντζου που και αυτή τυγχάνει του σεβασμού μας όπως ο καθένας. Δεν μου άρεσε όμως όπως απάντησες εσύ. Έπρεπε να τον βάλεις στη θέση του με έναν τρόπο που θα τον έκανε να σκεφτεί και να ντραπεί, όχι με ένα σχόλιο που καθιστά και σένα όμοιο. Κι εγώ φιλικά στα λέω.
-
Έτσι όπως πάει, από τους ΟΝΕ θα φτάσουμε στο τέλος να τραγουδήσει ο ΑΝΥΟΝΕ
-
@9.45 Είσαι ντιπ για ντιπ καμμένος αδερφέ. Μιλας για σεβασμό στον συνάνθρωπο, καλοσύνη και ευγένεια και γράφεις ειρωνικό και χλευαστικό σχόλιο για την Καρούντζου λέγοντας να πάει να τραγουδήσει στο άναμμα του χριστουγεννιάτικου δέντρου. Να το κοιτάξεις αυτό γιατί δεν είναι καλό. Φιλικά στο λέω
-
08:58 Εσύ πώς μεγάλωσες δηλαδή ρε μαγκάκο της κλ@νιάς; Με όπερα, κλασσική μουσική, γαλλικά και πιάνο; Τα κλαρίνα και τα πανηγύρια ούτε που τα ξέρεις ε; Ρε ουστ από δω που ανώνυμα είσαστε όλοι της high class κοινωνίας, με το μικρό δαχτυλάκι σηκωμένο όταν πίνετε το τσάι με το φλυτζάνι
-
@ 22:40 Τις σφαλιάρες να τις γυρίσεις στον εαυτό σου για να μην πω στο οικογενειακό σου περιβάλλον που δεν μου φταίει σε τίποτα. Δεν έχεις να πεις μια καλημέρα του Θεού, να κάνεις ένα σωστό σχόλιο πάνω σε ένα άλλο που δεν συμφωνείς; Που πήγε ο σεβασμός προς τον συνάνθρωπο, η καλοσύνη, η ευγένεια, η καλή διάθεση, η λογική; Πόσο σάπια έγινε η κοινωνία Θεέ μου;
-
ΚΛΑΡΙΝΑ ΡΕ ΜΕ ΤΣΟΥΚΑΛΟΚΑΥΤΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
-
22:40 ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΞΥΠΝΙΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΟΣ ΣΤΙΣ ΤΑΪΣΤΡΕΣ ΣΟΥ. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΟΜΑΓΚΑΚΙ
-
21:06 Εσύ μάλλον θέλεις να σου τραγουδήσουν τίποτα σφαλιάρες να ξυπνήσει ο εγκέφαλός σου
-
Εγώ θέλω να τραγουδήσει η κα Καρούτζου
-
Μήπως θα τραγουδήσουν οι ...NΟ ΟΝΕ;