Παραμένει το πρόβλημα με την υδροδότηση στον Άγιο Ανδρέα Κυνουρίας
![Παραμένει το πρόβλημα με την υδροδότηση στον Άγιο Ανδρέα Κυνουρίας](/media/k2/items/cache/037cff92e8cf0fac4182e91ba0e29768_L.jpg)
Συνεργεία της ΔΕΥΑ Βόρειας Κυνουρίας εργάζονται εντατικά προς νέα επισκευή βλάβης στο εξωτερικό δίκτυο ύδρευσης του οικισμού Αγίου Ανδρέα και θα καταβάλουν κάθε δυνατή προσπάθεια για την ταχύτερη αποκατάστασή της.
Εξαιτίας της βλάβης είναι σημαντικά περιορισμένη η παροχή ύδατος στην κεντρική δεξαμενή του χωριού δημιουργώντας προβλήματα ανεπάρκειας ύδατος. Για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι κάτοικοι του χωριού όπως περιορίσουν άμεσα την κατανάλωση του ύδατος και να κάνουν χρήση του αμιγώς για τις ανάγκες ανθρώπινης κατανάλωσης.
Ζητάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση και τη συνεργασία.
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
1 σχόλιο
-
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΡΟ. Η ΠΡΟΕΔΡΙΝΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ.. ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ... Α ΡΕ ΚΟΥΤΟΧΩΡΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΕΙ......