Τοπικό μπάσκετ | Το πρόγραμμα της Α2 για Αρκαδικό και Άμιλλα
Η ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων για τον β' όμιλο της Α2.
1η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 16:00 |
|
ΑΠΟΕΛ | - | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09-11-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 19:00 |
|
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ |
- | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10-11-2019 | ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 15:30 | |
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
- | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10-11-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 20:00 |
2η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 17:00 |
|
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | - | ΑΠΟΕΛ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17-11-2019 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 18:00 |
|
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
- | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17-11-2019 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 16:00 | |
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
- | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17-11-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 18:00 |
3η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 |
|
ΑΠΟΕΛ | - | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24-11-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:30 |
|
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ |
- | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24-11-2019 | ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 14:00 | |
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ |
- | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 |
4η Αγωνιστική
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01-12-2019 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 19:30 |
|
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | - | ΑΠΟΕΛ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01-12-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 20:00 |
|
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ |
- | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01-12-2019 | ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 14:00 | |
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ |
- | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01-12-2019 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 17:30 |
5η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 13:00 |
|
ΑΠΟΕΛ | - | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-12-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:00 |
|
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ |
- | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 13:00 | |
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
- | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-12-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 15:00 |
6η Αγωνιστική
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15-12-2019 | ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 14:00 |
|
ΑΠΟΕΛ | - | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15-12-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:30 |
|
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
- | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15-12-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 16:00 | |
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
- | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 20:00 |
7η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΑΠΟΕΛ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 |
|
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | - | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 |
|
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
- | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 16:00 | |
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ |
- | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22-12-2019 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 15:00 |
8η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 |
|
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | - | ΑΠΟΕΛ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 16:00 |
|
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ |
- | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-01-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 16:00 | |
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
- | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-01-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 18:00 |
9η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 19-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 |
|
ΑΠΟΕΛ | - | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18-01-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:30 |
|
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ |
- | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18-01-2020 | ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 14:00 | |
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ |
- | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 19-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 16:00 |
10η Αγωνιστική
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 26-01-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 16:00 |
|
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | - | ΑΠΟΕΛ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 26-01-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 18:00 |
|
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
- | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 26-01-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 16:00 | |
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
- | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 26-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 16:00 |
11η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 09-02-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 |
|
ΑΠΟΕΛ | - | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 09-02-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 16:30 |
|
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ |
- | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 08-02-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
- | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 09-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 15:00 |
12η Αγωνιστική
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15-02-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 20:00 |
|
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | - | ΑΠΟΕΛ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16-02-2020 | ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 15:00 |
|
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ |
- | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16-02-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 20:00 | |
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
- | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16-02-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 18:00 |
13η Αγωνιστική
ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | - | ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 14:00 |
|
ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | - | ΑΠΟΕΛ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 |
|
ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
- | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 15:30 | |
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ |
- | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 23-02-2020 | ΚΣΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 16:00 |
14η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ | - | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:30 |
|
ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | - | ΑΣ ΑΓ. Ι. Η ΑΜΙΛΛΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2020 | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 20:00 |
|
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ |
- | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2020 | ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ | 14:00 | |
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
- | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-03-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 16:00 |
Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.