ΠΑΟΚ Μοριάς | Κατέκτησε την 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κωφών (εικόνες)
![ΠΑΟΚ Μοριάς | Κατέκτησε την 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κωφών (εικόνες)](/media/k2/items/cache/c2b4779e1fb70566c3f0c6d6f62186de_L.jpg)
Η ομάδα του ΠΑΟΚΜ απαρτιζόταν εξ ολοκλήρου από Έλληνες παίκτες και ταυτόχρονα οι παίκτες οι οποίοι θα χρησιμοποιούνταν σε αλλαγές ήταν μόνο 2. Δεν υπήρχε μεγάλη διαθεσιμότητα παικτών. Στον χτεσινό αγώνα με τον Μίνωα προέκυψαν πολλοί τραυματισμοί, διότι ο αγώνας του Σαββάτου για τον ΠΑΟΚΜ τελείωσε στις 22:00 και ο επόμενος αγώνας της Κυριακής ξεκίνησε στις 11:00 το πρωί. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα οι παίκτες του ΠΑΟΚΜ να μην καταφέρουν να ξεκουραστούν όπως πρέπει. Ωστόσο, θέλουμε να συγχαρούμε την ομάδα μας που έβαλε τα δυνατά της και κατέκτησε την 3η θέση στο 20ο ΠΠΚ. Θα συνεχίσουμε να στηρίζουμε την ομάδα της καρδιάς μας και να προσπαθούμε για το καλύτερο.
Σχετικά Άρθρα
- Μικροί και μεγάλοι χόρεψαν Μοραΐτικα, Ηπειρώτικα και Νησιώτικα στη Δημητσάνα!
- Κοινωνική Συμπερίληψη και Ανάπτυξη | Το Όραμα της Περιφέρειας Πελοποννήσου για Άτομα με Αναπηρία
- Βοηθός προπονητή ο Αναστάσης Κατσαρός στην ΑΕΚ Τρίπολης
- Είσαι νέος φοιτητής στην Τρίπολη και ψάχνεις για "σπίτι"; Η οικογένεια των Προσκόπων της Τρίπολης σε περιμένει!
- Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας διοργανώνει το 3o Φεστιβάλ Τσακωνιάς»