Τοπικό ποδόσφαιρο | Το πρόγραμμα των αγώνων σε Α’ και Β’ Κατηγορία Αρκαδίας
Η κλήρωση των αγώνων για τα νέα πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Κατηγορίας Αρκαδίας έγινε την Τετάρτη στην Τρίπολη.
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αρκαδίας ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα …
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1η Αγωνιστική
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
3η Αγωνιστική
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
4η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
5η Αγωνιστική
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
6η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
7η Αγωνιστική
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
8η Αγωνιστική
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9η Αγωνιστική
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11η Αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΛΠΙΔΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
3η Αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
4η Αγωνιστική
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ
5η Αγωνιστική
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ
6η Αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
7η Αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
8η Αγωνιστική
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
9η Αγωνιστική
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
10η Αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ρεπό: ΦΟΡΤΟΥΝΑ
2η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4η Αγωνιστική
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ
5η Αγωνιστική
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
6η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΦΟΡΤΟΥΝΑ
7η Αγωνιστική
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
8η Αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9η Αγωνιστική
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ
10η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ