Τοπικό ποδόσφαιρο | Τα τελικά αποτελέσματα στην Αρκαδία
Το Σαββατοκύριακο, τα αποτελέσματα στις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου της Αρκαδίας είναι ...
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 18/11/17 | 10:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ. | 4-2 |
2. | ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 18/11/17 | 12:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Σάββατο | 18/11/17 | 12:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 2-2 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Τυρού | Σάββατο | 18/11/17 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ) |
0-0 |
5. | ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 18/11/17 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
6-0 |
6. | ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ | Αστρους | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) |
4-1 |
7. | ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
1-5 |
8. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) |
0-0 |
9. | ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) |
2-2 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ | Νεστάνης | Σάββατο | 18/11/17 | 15:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 0-1 |
11. | ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Κανδήλας | Κυριακή | 19/11/17 | 11:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 0-1 |
12. | ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Κανδήλας | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
1-1 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Αστρους | Σάββατο | 18/11/17 | 15:00 | ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 1-1 |
14. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 18/11/17 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-0 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.