Menu
RSS
Τετάρτη, 12/08/2020
kalimera-arkadia logo
kalimera Arkadia Facebook pageKalimera Arkadia TwitterKalimera Arkadia YouTube channel
ΚΤΕΛ Αρκαδίας
komis490 1972018

Τοπικό ποδόσφαιρο | Κανονικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία

Τοπικό ποδόσφαιρο | Κανονικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Αρκαδία

Κανονικά θα διεξαχθούν όλοι οι αγώνες των τοπικών κατηγοριών ποδοσφαίρου, το Σαββατοκύριακο, στην Αρκαδία.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα ...

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Μελιγούς

Σάββατο

07/03/20

15:00

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

2.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

Σάββατο

07/03/20

15:00

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

3.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Λεωνιδίου

Σάββατο

07/03/20

15:00

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)

 

4.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ

Φιλικών

Κυριακή

08/03/20

00:00

 

3-0 α.α.

5.

ΔΟΞΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

Κυριακή

08/03/20

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

 

6.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

Τυρού

Κυριακή

08/03/20

15:00

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ

Αστρους

Σάββατο

07/03/20

00:00

 

3-0 α.α.

8.

ΝΕΣΤΑΝΗ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

Φιλικών

Κυριακή

08/03/20

11:00

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., SHEHU B., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.

 

9.

ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αγίου Ανδρέα

Κυριακή

08/03/20

11:00

ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.

 

10.

Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Λεωνιδίου

Κυριακή

08/03/20

15:00

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 1οΥ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Φιλικών

Σάββατο

07/03/20

11:00

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.

 

12.

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ

ΑΣΤΕΡΑ

Σάββατο

07/03/20

15:00

ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 2οΥ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

13.

ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Αγίου Ανδρέα

Σάββατο

07/03/20

11:00

ΛΙΩΡΗΣ Χ.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ Δ΄ ΦΑΣΗ
(2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ

Παναρκαδικού

Τετάρτη

11/03/20

14:30

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Επιστροφή στην κορυφή

Διαβάστε επίσης...