Εκδήλωση του ΚΚΕ στην Τρίπολη
![Εκδήλωση του ΚΚΕ στην Τρίπολη](/media/k2/items/cache/b725e12c336a3fb883fe6184a9f6f587_L.jpg)
Η ΤΕ Αρκαδίας οργανώνει τη Δευτέρα 11 Δεκέμβρη και ώρα 6:30μμ στην Τρίπολη (στο εργατικό κέντρο) ΕΚΔΗΛΩΣΗ με θέμα: «οι εξελίξεις στον τομέα της ενέργειας στο φόντο των γενικότερων εξελίξεων στην οικονομία και του πολέμου» με ομιλητή τον Γρηγόρη Λιονή, μέλος της ΚΕ και επικεφαλής του τμήματος οικονομίας της ΚΕ του ΚΚΕ.
Tags:
ΚΚΕ,Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
4 σχόλια
-
Αλήθεια γιατί το κόμμα είναι στα παρασκήνια και όχι μπροστά;ανταποδίδει μάλλον την συγκυβέρνηση που.....είχαν αριστερά με δεξιά,ενώ "σφαζόντουσαν" μέχρι τότε (έτσι μας το παρουσίαζαν, αμφότεροι).....δούλεμα και της αρκούδας!
-
14:17 Καταλάβετε ότι θέλετε. Επί τής ουσίας το άκυρο, το λευκό καί η αποχή τού ΚΚΕ, έκαναν τον Πτωχό περιφερειάρχη για πέντε χρόνια. Τα υπόλοιπα είναι παραμύθια τής Χαλιμάς. Να'χαμε να λέγαμε. Τέλος.
-
@12:32: Κε Τατούλη, σας καταλάβαμε!..... Χαιρετισμούς!
-
Θα χαιρετίσει καί ο Πτωχός, για την βοήθεια πού τού έδωσαν στις εκλογές. Δεν θέλω αντιρρήσεις......... είναι γεγονός.