Οικονομόπουλος: "Λέει ψέματα ο κ. Σταμάτης. Αυτό είναι κουτσομπολιό"
![Οικονομόπουλος: "Λέει ψέματα ο κ. Σταμάτης. Αυτό είναι κουτσομπολιό"](/media/k2/items/cache/60b0303233a526f580a425b9f138be31_L.jpg)
Σε κατηγορηματική διάψευση της αναφοράς του κ. Σταμάτη για το πρόσωπό του έκανε ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Τρίπολης, μιλώντας στη Δημοτική Ραδιοφωνία.
Θυμίζουμε ότι ο κ. Σταμάτης είχε πει νωρίτερα ότι «ο Αντιδήμαρχος Οικονομόπουλος ισχυρίζεται ότι δεν στέλνουν μηχανήματα στο έλος της Κανδήλας, επειδή κάνω αντιπολίτευση στον Δήμαρχο».
Στην απάντησή του, ο κ. Οικονομόπουλος είπε ότι «ο κ. Σταμάτης δεν θα έπρεπε να υποπίπτει σε τέτοια λάθη, όσα λέει είναι ψευδή και ανυπόστατα, είναι στην κατηγορία του κουτσομπολιού. Είμαστε στο πλευρό όλων των αγροτών. Μηχανήματα έχουν πάει εκεί και πέρσι και πρόπερσι. Πριν στείλουμε μηχανήματα συνεννοούμαστε με τη διοίκηση του ΤΟΕΒ. Οι δρόμοι δεν είναι του κ. Σταμάτη».
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
4 σχόλια
-
10.51 Ναι ρε ψέμματα είναι. Τον άκουσες εσύ να το λέει; Πήγε κάποιος ή κάποιοι καλοθελητές και είπαν στον Σταμάτη ότι το είπε ο Οικονομόπουλος. Πάω λοιπόν κι εγώ και λέω στον Οικονομόπουλο ότι ο Σταμάτης τον βρίζει από το πρωί μέχρι το βράδυ. Τι θα πει αυτό; Ο Σταμάτης άκουσε τον ίδιο τον Οικονομόπουλο να το λέει; Όχι. Άει σαπέρα λοιπόν και το μαύρο κράτα το για το χάλι σου
-
Κοιτάτε ποιος μιλάει.
-
Ναι ειναι ψέματα . Δεν τα λες ούτε εσυ ούτε ο άλλος ο μαλάκτης ! Ρε μαύρο που θα φάτε !
-
Και γιατί να στείλεις μηχανήματα στον τοεβ είναι δημοτικό αγροτικό δίκτυο; δεν το νομίζω είναι ευθύνη του τοεβ οι αγροτικοί δρόμοι εντός του κτήματος κανδηλας