Παπαχρόνης για το Μαίναλο: "Ψηφίσματα και λόγια.. λόγια λόγια...."
![Παπαχρόνης για το Μαίναλο: "Ψηφίσματα και λόγια.. λόγια λόγια...."](/media/k2/items/cache/1486dcb76150713f9d8be2d0e5cf3f1e_L.jpg)
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
6 σχόλια
-
Μίλησε ο πολιτικός ογκόλιθος της Αρκαδιας.
-
φαπ παν α ρε περασμενα μεγαλεια που δεν θα τα ξαναδεις ποτες
-
Και είχα μια σαβούρα από το πρωί.
-
Να κι ο αναμορφωτής της Αρκαδίας. Καιρό είχαμε να τον ακούσουμε. Δεν έχει πάρει χαμπάρι ότι τελικά θα γίνει αυτό που γουστάρει η κυβέρνηση είτε είναι καλό είτε είναι κακό κι αυτός η ο οποιοσδήποτε άλλος είναι μία τρίχα από τα @@@@ του κάθε κυβερνώντος και του κάθε πρωθυπουργού. Το παίζει και έμπειρος πολιτικός κιόλας. Έστειλε και πρόταση κιόλας ο τεράστιος αυτοδιοικητικός παράγων
-
Σωστος ο πιτ παν..!!
-
Κλασικό παράδειγμα ενός από τους πολλούς που έχουμε κάνει νοματαίους σ' αυτή την πόλη και στο δήμο γενικότερα και την έχουν ακούσει πολιτικά πρόσωπα και θεωρούν μάλιστα ότι ο λόγος τους έχει ιδιαίτερη πολιτική βαρύτητα. Για κάντε μας τη χάρη σας παρακαλώ ένας - ένας μην αρχίσουν να εκσφενδονίζονται τίποτα ζαρζαβατικά. Αρκετή υπομονή έχουμε κάνει