Σμυρνιώτης: "Απαγορεύεται να έχουμε μια ενημέρωση για τα έργα στην πλατεία Αγίου Βασιλείου;"
![Σμυρνιώτης: "Απαγορεύεται να έχουμε μια ενημέρωση για τα έργα στην πλατεία Αγίου Βασιλείου;"](/media/k2/items/cache/333dde73b2caa13f03dc18d53676b490_L.jpg)
Για τα έργα ανάπλασης στην πλατεία Αγίου Βασιλείου, ο Γιάννης Σμυρνιώτης είπε στο σημερινό δημοτικό συμβούλιο: «Υπάρχει χρονοδιάγραμμα; Το έργο έχει κόψει την πόλη στα 4. Απαγορεύεται να έχουμε μια ενημέρωση; Η παράταση είναι στις 2 Ιουνίου, σε μια εβδομάδα. Ζητείται λίγη σοβαρότητα."
Σχετικά Άρθρα
- Τζιούμης: "Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του Δήμου μας που έδωσαν τον αγώνα τον καλό της γνώσης και της προόδου"
- Έκοψαν τα δένδρα στον κεντρικό σταθμό του σιδηροδρόμου στην Τρίπολη - "Γιατί ΟΣΕ έκοψες τα πεύκα;"
- Λουκά Μαντινείας | Θεία Λειτουργία στον Αη Λια, στην Καπνίστρα
- Ο Νίκος Οικονομόπουλος για μια μοναδική βραδιά στο Γήπεδο Άργους
- Σινεμά ο Σταθμός, για τρίτη φορά στην Τρίπολη!
9 σχόλια
-
14¨11 Μακάρι να έκρινα έτσι! Τουλάχιστον θα υπήρχε άλλοθι. Άλλα τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα. Παρακεντέδες, αηδόνια, δήμαρχος που δεν απαντά σε τίποτα οδοκαθαριστής, που βγάζει φόρμες στις 8 το πρωί κ.λ.π. Κλειστό κολυμβητήριο, κλειστές παιδικές χαρές, Πλατεία Αγίου Βασιλείου. Μια πραγματική στάνη με λίγα λόγια Και εσύ κατά βάθος συμφωνείς με την ανάρτηση του κ. Σμυρνιώτη.
-
13.43 Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
-
13¨22 Αυτή η δημοτική αρχή κατάφερε την απόλυτη γιδοποίηση της πόλης
-
9:30 Απο τις πολές φορές που το έχετε γράψει τό' χετε πιστέψει κιόλας. Με το νου πλουταίνει η κόρη λένε στο χωριό μου
-
μη αγχώνεστε όσο στο τιμόνι βρίσκεται ο υποδομών δεν θα τελειώσει τίποτα! Όλα μισά. Με του μπασιάκου την πλατεία τι γίνεται ρε παιδιά; Ρίχτα Κώτσιο όλα Ρίχτα!
-
Στις 2 Ιουνίου 2023 τελειώνει η παράταση. Στο μεταξύ οι μπετόβεργες παραμένουν. Το έργο εννοείται ότι δεν θα ολοκληρωθεί και περιμένουμε τον παρασκεντέ και εκείνον που τον λένε Δήμαρχο να μας πει γιατί καθημερινά μας σκοτώνουν την καθημερινότητά μας. Βέβαια την απάντηση θα την δώσει το αηδόνι της Ανατολής. Τελικά δεν κάνετε για τίποτα! Ούτε για σκράπ
-
θα τα φτιάξει όλα ο ερωτίλος!
-
Το κύκνειο Άσμα της σημερινής δημοτικής αρχής η κεντρική πλατεία που ........ανακατασκευάζετε μία ολόκληρη εκλογική δημαρχιακή περίοδο και ακόμα ανακατασκευάζετε.......αλήθεια μέχρι πότε??????
-
Γειά σου ρε Γιάννη. Μια ζωή εξωφυλαρούχας θα είσαι